Kolej znów zmienia rozkład

  Kolej znów zmienia rozkład

  MAG

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Znowu będzie zmiana w kolejowym rozkładzie jazdy. Od niedzieli, 1 kwietnia, wprowadzają ją Przewozy Regionalne. Wszystko dlatego, że PKP Polskie Linie Kolejowe będą prowadzić remonty na torach.
  Od 1 do 4 kwietnia, od godziny 9 do 16 na odcinku Milicz - Zduny kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa.

  Na trasie Wrocław - Kłodzko - Międzylesie od 10 kwietnia do 31 maja remont będzie przeprowadzany na odcinku Strzelin - Kamieniec Ząbkowicki i tu zamiast pociągów, pojadą autobusy.

  Na trasie Wrocław - Wałbrzych - Jelenia Góra remonty zaplanowano na szlakach Świebodzice - Wałbrzych Szczawienko, Boguszów-Gorce Zachód - Sędzisław, Sędzisław - Marciszów oraz Janowice Wielkie - Wojanów. Na odcinkach tych czynny będzie dla ruchu pociągów tylko jeden tor.

  Na trasie Wrocław - Wołów - Głogów od 11 do 30 kwietnia, od Ścinawy do Grębocic będą jeździć autobusy od godz. 8.30 do 16.30.

  Na trasie Wrocław - Rawicz - Poznań 14, 15, 21, 22 kwietnia modernizacja między Szewcami a Rawiczem zatrzyma ruch pociągów od godz. 15.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Polska w budowie

   mkoch (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 17

   I czekam tylko na głosy oburzonych, którym zawsze w d**** źle :)
   Mnie cieszy, że w końcu są pieniądze i w końcu się dzieje, remonty, modernizacje. Przez tyle lat czerwoni traktowali kolej jako zło...rozwiń całość

   I czekam tylko na głosy oburzonych, którym zawsze w d**** źle :)
   Mnie cieszy, że w końcu są pieniądze i w końcu się dzieje, remonty, modernizacje. Przez tyle lat czerwoni traktowali kolej jako zło konieczne, a teraz w końcu ktoś się za to bierze! I ja się cieszę. Może będę jechał dłużej do domu, może będzie zamieszanie. Ale przynajmniej po tym dojadę do domu o wiele szybciej.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama