Rozdajemy bilety!

  Rozdajemy bilety!

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Sensation White w Hali Ludowej czy festiwal horrorów w Multikinie? Wybierz imprezę, wyślij SMS-a i wygraj zaproszenie.
  ...na Sensation White

  Na ten jeden wieczór w roku wrocławska Hala Ludowa oblecze się w biel - muzycy, tancerze i publiczność mają obowiązkowo ubrać się na biało. To wymóg imprezy Sensation White. 25 października odbędzie się jej trzecia edycja we Wrocławiu - na poprzedniej bawiło się 10 tysięcy ludzi. Jak co roku organizatorzy przywiozą kilkanaście gwiazd muzyki klubowej. Zagrają tacy dj, jak Tocadisco, Marco V, Erick E, Laidback Luke.


  Dla naszych Czytelników mamy 6 pojedynczych biletów. Aby wygrać, należy wysłać SMS-a o treści gwb.sens.imie nazwisko (bez polskich znaków). Na SMS-y czekamy w poniedziałek w godz. 14.00-14.15 pod numerem 7238 (koszt 2,44 zł z VAT). Wygrywa nadawca co szóstego SMS-a. Zwycięzca otrzyma informację o wygranej.

  ...i na festiwal horrorów
  Festiwal horrorów startuje we wtorek i potrwa pięć dni w obu wrocławskich Multikinach. Zobaczymy najciekawsze osiągnięcia horroru ostatnich lat, niepokazywanych dotąd na polskich ekranach ani w dystrybucji DVD. Są to w większości dzieła twórców młodych, ale takich, którzy już mają swoich fanów.

  Dla naszych Czytelników mamy 6 karnetów na wszystkie dni festiwalu. Aby wygrać jeden z nich, należy wysłać SMS o treści gwb.horror.imie nazwisko (bez polskich znaków). Na SMS-y czekamy w poniedziałek w godz. 13.00-13.30 pod numerem 7238 (koszt 2,44 zł z VAT). Dodatkowo zwycięzcy otrzymają filmy DVD z kolekcji "Mistrzowie Horroru". Wygrywa nadawca co trzeciego SMS-a. Zwycięzca otrzyma informację zwrotną o wygranej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama