Sinusoidal i Me, Myself and I zagrają dziś na Muzycznej...

  Sinusoidal i Me, Myself and I zagrają dziś na Muzycznej Strefie Radia RAM

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Kolejna odsłona Muzycznej Strefy Radia RAM to koncerty dwóch wrocławskich zespołów, które coraz lepiej radzą sobię na polskim i międzynarodowym rynku. Dziś o godz. 20 w Sali Koncertowej Radia Wrocław (ul. Karkonoska 10, bilety kosztują 50 zł) zagrają Sinusoidal i Me, Myself and I.
  Duet Sinusoidal ma na swoim koncie jeden minialbum i debiutancką płytę "Out Off The Wall", a już zainteresował się muzykami Tricky - jeden z najważniejszych artystów triphopowych na świecie, który ma ich promować w Europie. Adrianna Styrcz - 23-letnia uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu "X Factor" oraz kompozytor i producent Michał Siwak bardzo swobodnie poruszają się we wszelkiego rodzaju elektronicznych brzmieniach, od trip-hopu, przez break beat po ambient. Na żywo usłyszymy znane z krążków zespołu kompozycje w nieco zmienionej formie.

  Me, Myself and I kilka dni temu wydali drugi w swojej dyskografii album "Do Not Cover" (nie ma na nim coverów, wyłącznie kompozycje Me, Myself and I) i to głównie utwory z tej płyty zaprezentują dziś na żywo Magda Pasierska, Michał Majeran i ich goście. Finaliści TVN-owskiego programu "Mam talent!" śpiewają głównie a capella, czasem wspomagając się elektronicznymi podkładami. Użyczyli swoich głosów w reklamie sieci Heyah!, występowali m.in. przed Bobbym McFerrinem w Warszawie i Manu Chao we Wrocławiu, a dzięki występowi w telewizyjnym programie poznała ich cała Polska. Debiutancką płytę "Takadum!" wydali sami. Udało się: mieli na siebie pomysł, ale nie chcieli zostać "pożarci" przez dużą wytwórnię płytową. I nie zostali.
  Bilety na dzisiejszy koncert Sinusoidal i Me, Myself and I można jeszcze kupić w sieci na www.eventim.pl, www. ebilet.pl, a także w Empikach i Media Marktcie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama