Zaśpiewają, by zbudować klinikę Przylądek Nadziei

  Zaśpiewają, by zbudować klinikę Przylądek Nadziei

  Anna Gabińska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Prof. Alicja Chybicka, szefowa kliniki hematologii dziecięcej Akademii Medycznej, prof. Jan Miodek, dyrektor Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, Marc Renard, wiceprezes Credit Agricole Bank Polska. Ci i inni goście wystąpią dziś o godz. 19 na scenie Opery Wrocławskiej. Nie z odczytami, lecz ze śpiewem na ustach.
  W koncercie wystąpi m.in. prof. Alicja Chybicka

  W koncercie wystąpi m.in. prof. Alicja Chybicka ©Janusz Wójtowicz

  Bilet na to wydarzenie - charytatywny Koncert Nadziei - kosztuje 100 zł. Zostało 70 miejsc. Dochód pójdzie na budowę Przylądka Nadziei, nowej kliniki hematologii. Zebrano już 6,5 mln zł, potrzeba 70 mln zł. Na scenie pojawi się też i zaśpiewa, wraz z podopiecznymi fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Bilety można kupić w biurze fundacji przy ulicy Bujwida 42, tel. 71-372-36-09.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   żałosne

   terminator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 42 / 31

   Niech PO da, bo sobie zawłaszczyło państwo a więc służbę zdrowia oraz byłą już Panią Dyrektor. Ludzie ledwo dychają i mało kasy mają. Na urzędasach - tych zbędnych i źle pracujących można by zebrać...rozwiń całość

   Niech PO da, bo sobie zawłaszczyło państwo a więc służbę zdrowia oraz byłą już Panią Dyrektor. Ludzie ledwo dychają i mało kasy mają. Na urzędasach - tych zbędnych i źle pracujących można by zebrać sporo kasy, a więc i na potrzebną klinikę. Poza tym przy mniejszych podatkach ludzie sami widzieliby wyraźnie potrzebę wsparcia tej inicjatywy a tak to przyjdą, aby zaistnieć w mediach. Żałosne.

   Pani Martyno - mało jeszcze podróży i chorób? - niech lepiej Pani zadba o swoje dziecko, bo córka jest jak sierota - brak codziennego ciepła, czułości, troski i miłości kiedyś się odbije.

   Ja swoje podatki na cele państwowe już dałem i staram się, aby nie jeść świństw w pożywieniu (a które wspiera UE oraz nasz aparat gupoty), a to kosztuje mimo, że nie jem jak wilk czy koń. Nie zamierzam jeszcze bardziej "wpaść w ręce" tego chorego systemu. Albo model szwedzki albo amerykański naszej gospodarki, wtedy nie będzie aż takich problemów. a i dylematów.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   fajnie, że są tacy ludzie... jednak żenujące jest to

   odbieram.pl (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 31 / 36

   ... że w budżecie 38 mln kraju, będącym częścią UE i NATO, nie może się znaleźć 70 mln zł na taką klinikę. Za różnego rodzaju uzbrojenia oraz przedłużenia na kolejne pięć lat umowy na serwisowanie,...rozwiń całość

   ... że w budżecie 38 mln kraju, będącym częścią UE i NATO, nie może się znaleźć 70 mln zł na taką klinikę. Za różnego rodzaju uzbrojenia oraz przedłużenia na kolejne pięć lat umowy na serwisowanie, szkolenie i ogólne wsparcie w eksploatacji 48 polskich F-16 Polska zapłaci 447 milionów dolarów. Za utrzymanie dwóch izb parlamentu wydamy 550 mln zł.

   70 mln, to dla budżetu kraju, jak dla przeciętnego obywatela 20 gr. Gdzie my żyjemy...

   trzymam kciuki i pamiętajcie o 1% zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama