Wrocław: Solidarność chce referendum w sprawie wieku...

  Wrocław: Solidarność chce referendum w sprawie wieku emerytalnego, będą rozdawać ulotki w Rynku

  MON

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Solidarność wzywa do demonstracji przed Sejmem w dniu głosowania odnośnie referendum w sprawie wieku emerytalnego. Pod wnioskiem o referendum podpisało się już ponad 1,5 mln obywateli.
  Dziś dolnośląscy związkowcy kolportować będą w swoich zakładach pracy oraz w miejscach publicznych ulotki i materiały informacyjne. Materiały informacyjne będą rozdawane także na wrocławskim Rynku między godziną 13.00 a 15.00.

  Czytaj także

   Komentarze (8)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   może to powrót komuny

   Natalia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 6

   A ja słyszałem, że ci co nie chcą pracować, aż do śmierci to komuniści.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   referendum?!!

   fenek102 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 10

   po co robić referendum skoro wynik jest znany już teraz. Ludzie już tacy są, że jak się ich spyta czy chcą pracować mniej czy więcej to każdy odpowie że mniej i to jest pewne!
   To co robi...rozwiń całość

   po co robić referendum skoro wynik jest znany już teraz. Ludzie już tacy są, że jak się ich spyta czy chcą pracować mniej czy więcej to każdy odpowie że mniej i to jest pewne!
   To co robi solidarność to populizm i to w stylu (lub na zlecenie) PiS-u.
   Niestety wydłużenie czasu pracy jest konieczne czy się to komuś podoba czy nie.
   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Szkoda ze takich kretynow ......

   Grazyna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 6

   w POlsce za duzo. Ale mam nadzieje ze ty z takimi pogladami nie doczekasz emeryzury.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Proste jak słońce

   Hydrobudowa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 3

   Jeśli życie to populizm, to pracuj do śmierci. Proste

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Sprawa jest prosta

   3 razy tak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 7

   Osoby, które głosowały na PO, jeśli mają honor i ambicję powinny pracować, aż do śmierci. Wiedzieli, co robią i na na kogo głosują, bo Tusk mówił o reformie emerytalnej.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Referendum mówicie

   Marcin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 7

   A kto ma w nim głosować, obecni emeryci? A co oni mają do mojej emerytury? Będą się dokładać? Referendum to ściema, powiem tak jako dziecko grałem w filmie, dorosłem i już nie grałem, więc dlaczego...rozwiń całość

   A kto ma w nim głosować, obecni emeryci? A co oni mają do mojej emerytury? Będą się dokładać? Referendum to ściema, powiem tak jako dziecko grałem w filmie, dorosłem i już nie grałem, więc dlaczego mam zmieniać zawód? Jako aktor dziecięcy powinienem w wieku 18 lat dostać emeryturę bo nie mogę wykonywać swojego zawodu, koniec i kropka.

   Jak ktoś nie chce pracować to nie musi w ogóle, nie ma przymusi pracy, tylko niech nie liczy na to że ktoś będzie zapier...... na jego emeryturkę bo jemu już w wieku 60 lat się nie chce. Już wychowaliśmy pasożytów jak górnicy, energetycy, prokuratorzy, policjanci, ..... czas na prawdziwa pracę zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Sama zapracuję

   jakatoja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 5

   Drogi Marcinie. Na swoją emeryturę sama pracuję przez kilkadziesiąt lat. Na pewno nie Ty będziesz musiał na mnie zapier.... I wierz mi, ze po czterdziestu paru latach ciężkiej pracy, człowiek może...rozwiń całość

   Drogi Marcinie. Na swoją emeryturę sama pracuję przez kilkadziesiąt lat. Na pewno nie Ty będziesz musiał na mnie zapier.... I wierz mi, ze po czterdziestu paru latach ciężkiej pracy, człowiek może być po prostu zmęczony i ... Może też się do pewnych zawodów nie nadawać. I co uważasz, że po sześćdziesiątce tak łatwo się przekwalifikować? Sama jestem pracodawcą ale - z całym szacunkiem dla osób starszych - nie zatrudniłabym 65-latka - taka specyfika. Poza tym wolę aby moje dwudziestoparoletnie dzieci pracowały na umowę o pracę a nie korzystały z zasiłku - gdy tymczasem będzie się zmuszać osoby z długoletnim stażem do pracy często ponad ich siły i możliwości. Prawo do emerytury powinno być uzależnione w pierwszej kolejności od lat pracy. A jak się zlikwiduje niektóre nieuzasadnione przywileje i ograniczy możliwość pracy na tzw umowy o dzieło bez składek to nie będzie problemu.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   W Polsce pracuje się do śmierci

   kierowca windy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 30 / 7

   Po co referendum? Przecież wiadomo, że ludzie nie chcą, aż do śmierci pracować. Irena Jarocka emerytury by się nie doczekała. Niech się rząd zajmie ludźmi zatrudnianymi na umowę o dzieło.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama