25. Festiwal PROGRESSteron

  25. Festiwal PROGRESSteron

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Przed nami kolejny okrągły jubileusz Festiwalu, czyli 25. edycja PROGRESSteronu! Zastanawiasz się, co może się wydarzyć niecodziennego na imprezie organizowanej już po raz 25? I bardzo dobrze!
  25. Festiwal PROGRESSteron
  Nowości znajdziesz przede wszystkim w programie festiwalu, m.in.:
  - Magnetyzm Kobiecości, w którym w krainie kostiumów, w towarzystwie stylistek, wizażystek i fotografki poczujesz, uwolnisz i zatrzymasz na fotografii swój kobiecy magnetyzm.
  - Poprzez trening kreatywności odnajdziesz w sobie Leonardo da Vinci, a 5 dkg stresu mniej odczujesz dzięki treningowi dobrego samopoczucia z elementami śmiechoterapii.
  - Na warsztacie kolażowo-pisarskim (z jakąś historią w tle) "ułożysz sobie życie", a następnie "ozdobisz je kolorami szkła" na zajęciach pracy techniką fusingu.
  - Khaleegy - taniec włosów z Zatoki Arabskiej przeniesie cię w orientalne klimaty i rytmy saudi, a burlesque dance pozwoli na nutę ekstrawagancji i teatralną pozę w ukazywaniu kobiecości.


  Ponadto w ramach nowej kampanii Dojrzewalni o kontakcie międzyludzkim, zapraszamy do udziału w warsztatach, które przybliżą ten temat i zainspirują do nawiązywania autentycznych kontaktów ze sobą i innymi ludźmi. Nauczymy się budowania świadomych relacji między partnerami, "bycia w kontakcie", dzięki podstawom coachingu osobistego, odpowiemy na pytanie "jak kochać siebie, by móc kochać innych?", spojrzymy w lustro, aby pokochać swoje ciało, poczujemy mądrość i siłę naszego ciała poprzez Living Dance Form - czyli taniec dla każdego oraz doświadczymy kontaktu z Naturą na warsztacie Szamańskiego Gestaltu.

  Ale to nie koniec. W PROGRAMIE prezentujemy ponad 80 propozycji, z takich dziedzin, jak psychoedukacja, doskonalenie zawodowe, relaks i praca z ciałem, taniec, muzyka, plastyka, fotografia, wizerunek i savoir vivre, twórczość literacka.

  Wystarczy wejść na naszą stronę www.dojrzewalnia.pl, zakładka Wrocław, wybrać interesujący temat i zarezerwować!

  Nieodłącznym elementem festiwalu są również jego IMPREZY TOWARZYSZĄCE.
  - 23.03.2012 godz. 18:30 Spotkanie autorskie z Dagmarą Gmitrzak, związane z wydaniem jej najnowszych książek: "Pokonaj stres. Poznaj techniki relaksacji i odzyskaj wewnętrzny spokój" i "Czakry - Podróż w głąb siebie. Książka i karty do pracy wewnętrznej". Podczas spotkania zostaną zaprezentowane ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne. Nauczysz się prostych technik, które będziesz mogła wykonywać w pracy lub w domu, aby szybko zregenerować ciało i umysł. To będzie pełne inspiracji i magii rozwoju osobistego spotkanie z autorką!

  - 24.03.2012 godz. 17:30 - "Ze smakiem przez świat" - spotkanie podróżnicze z Kasią i Danielem z Najadacze.pl. Zapraszamy na spotkanie z Danielem, który razem ze swoją dziewczyną Kasią przez 10 miesięcy podróżowali dookoła świata. Daniel zabierze Was w podróż przez Istambuł i Dubaj do Indii, Nepalu, Tybetu, Chin. Przez Toronto do Meksyku, na Kubę, Peru i Boliwię. Podczas wykładu dowiecie się m.in. jak podróżować taniej dzięki Couchsurfing’owi, jak radzić sobie jako wegetarianka/weganka, czy jak zostać gwiazdą Bolywood’u.

  - 28.03.2012 godz. 18:30 - Tym razem w ramach odkrywania "Kobiecości po Europejsku" spotkamy się m.in. z kobietami z Białorusi, by podzielić się doświadczeniami, ale przede wszystkim rozwijać idee Festiwalu Progressteron na Białorusi.

  - 30.03.2012 godz. 18:00 - o "Olbrzymkach i Władczyniach spojrzenia" opowiedzą nam podczas spotkania nasi goście z Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr hab. Małgorzata Radkiewicz oraz dr Ewa Toniak. Będziemy zgłębiać społeczno-kulturowe, etniczne, a także seksualne i genderowe aspekty kobiecości na ekranie i w sztuce.

  25 edycja Festiwalu PROGRESSteron została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Wrocławia Pana Rafała Dutkiewicza.

  Podsumowując:

  - Zdecydowanie Rozwojowy
  Program festiwalu tworzony jest z myślą o wspieraniu różnorodnych zainteresowań kobiet. Możesz przyjść, przekonać się, czy dana metoda rozwojowa jest dla Ciebie, a później kontynuować ją dalej w ramach cyklicznych spotkań. Pamiętaj, że Ty sama decydujesz o zmianach, jakie możesz wprowadzić w swoim życiu. Poprzez własną aktywność na warsztatach festiwalowych, możesz rozpocząć proces zmiany siebie i swojego otoczenia.

  - Festiwal
  To przegląd propozycji rozwojowych z różnych dziedzin, a także możliwość zwiększenia wiedzy, umiejętności niezbędnych w życiu zawodowym i osobistym. To intensywny czas doświadczania podczas kobiecych spotkań, zawierania nowych znajomości, ale także relaksu i twórczych przemyśleń. Po prostu czas aktywnych kobiet.

  - Dla Kobiet!
  Wybrałyśmy kobiety, aby mogły poczuć się wyróżnione, rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi z innymi kobietami. Oderwać od codziennych zajęć, pomyśleć tylko o sobie i swoich potrzebach, aby ze zdwojoną energią dzielić się swoimi doświadczeniami z rodziną, bliskimi - ze światem.

  -PROGRESSteron
  To ogólnopolska marka, ponad 7 lat doświadczenia, sprawdzona i doświadczona kadra trenerów z całej Polski, znakomici goście specjalni i przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny organizowanych warsztatów, szkoleń i wykładów.
  Dołącz do nas w te dwa niecodzienne rozwojowe weekendy!
  Poczuj moc różnorodności i twórczości kobiet podczas imprez towarzyszących festiwalowi!

  Zajęcia sprzedawane są w komponowanym indywidualnie karnecie lub pojedynczo. Przy opisie każdego warsztatu i wykładu znajduje się jego cena, symbolicznie wyrażona w postaci różyczek. Na karnet składa się co najmniej 10 różyczek. Każda z nich w karnecie warta jest 11 zł, poza karnetem jej cena wynosi 12 zł. Cena zawiera 23% VAT.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama