Górniku, napisz do prezesa, co cię boli

  Górniku, napisz do prezesa, co cię boli

  Piotr Kanikowski

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zarząd KGHM chwyta się różnych sposobów, by przekonać pracowników do kontrowersyjnego projektu scalenia trzech kopalń miedzi w jeden organizm.
  Na terenie zakładów górniczych stanęło kilkanaście stacji komputerowych, za pośrednictwem których zainteresowani mogą wypełnić ankietę i przesłać prezesom swoje uwagi.
  Związkowcy kpią z takiej formy konsultacji, bo wpisy są dokonywane pod obserwacją ochroniarzy i kamer, które pilnują, by nikt nie zniszczył urządzeń.

  Prezes Mirosław Krutin za pośrednictwem internetu rozsyła do pracowników mejle, w których dementuje informacje podawane przez stronę związkową. Z kolei wiceprezes Herbert Wirth napisał tradycyjny list, który, powielony w 18 tysiącach egzemplarzy, jest dołączany do fiszek z wypłatą. Zgodnie z tajną instrukcją z sierpnia, nawet szefowie kopalń zjeżdżają na dół, by przekonywać pracowników do planów zarządu KGHM.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama