Wygraj zaproszenia na komedię

  Wygraj zaproszenia na komedię

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Mamy dla Was cztery pojedyncze zaproszenia na dzisiejszą sztukę "Blondynki wolą mężczyzn" w Sali Audytoryjnej Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej we Wrocławiu.
  Kabaretowo - muzyczno - taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milewicza, Pawła Kawalca i Tomasza Stockingera, grających w przedstawieniu. I to jak grających!

  Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini-festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew.

  Każdy tu znajdzie coś dla siebie - rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki - Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska - zaskakują nas swoim wdziękiem i blondynkowi werwą w skaczach, piosenkach, dialogach i tańcu.

  "Blondynki wolą mężczyzn" to komedia, która pozwoli Państwu na oderwanie się od monotonii życiowych trosk i wznieść się choć przez chwilę ponad codzienną pospolitość.

  Przedstawienie zrealizował znany producent artystyczny Leszek Kwiatkowski ("Syndykat Artystyczny").
  Spektakl wyreżyserował Piotr Dąbrowski, doświadczony, wielce pomysłowy reżyser znany z takich realizacji jak: "Czarownice z Salem", "Trzy razy łóżko", Baby blues", czy "Polowanie na łosia".


  Nagrodę dostaną cztery pierwsze osoby, które wyślą mejl na adres internet@gazeta.wroc.pl, w tytule mejla wpisując słowo wejściówka, a w treści swoje imię i nazwisko. Zwycięzców poinformujemy mejlem zwrotnym.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama