Wrocław: Od dzisiaj bilety na Przegląd Piosenki Aktorskiej

  Wrocław: Od dzisiaj bilety na Przegląd Piosenki Aktorskiej

  ZOE

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  O godz. 12 w kasie Capitolu przy ul. Piłsudskiego 72 rusza sprzedaż biletów na Przegląd Piosenki Aktorskiej.
  Rezerwacja i sprzedaż online trwa już od dwóch tygodni, ale dopiero od dziś można będzie kupić wejściówki na spektakle Nurtu OFF.

  Wszystkie miejsca są już zarezerwowane na "Jerry Springer - The Opera", II Etap Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki i na Koncert Finałowy, na spektakle "Tuwim dla dorosłych", "Wroniec" i na występ Le Gateau Chocolat. Ci, którym zależy na tych przedstawieniach najbardziej, mogą jeszcze próbować na dwa tygodnie przed datą wybranego spektaklu.

  Rezerwacje internetowe trzeba wykupić na dwa tygodnie przed terminem wydarzenia - jeśli nie zostaną odebrane na czas, powrócą do wolnej sprzedaży.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   DZIĘKUJĘ NIE SKORZYSTAM

   DZIĘKUJĘ NIE SKORZYSTAM (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 37 / 30

   Festiwal Piosenki Aktorskiej był w latach 70. Teraz to impreza godna pożałowania. Zaproście Ewę Demarczyk, Kantego Pawluśkiewicza no i mistrza Koniecznego to będzie na co iść. Tymczasem dziś...rozwiń całość

   Festiwal Piosenki Aktorskiej był w latach 70. Teraz to impreza godna pożałowania. Zaproście Ewę Demarczyk, Kantego Pawluśkiewicza no i mistrza Koniecznego to będzie na co iść. Tymczasem dziś śpiewają odtwórczynie seriali telewizyjnych przy akompaniamencie keybordów udających orkiestrę. Dziękuję, nie skorzystam. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama