Dolny Śląsk: Cztery osoby zginęły w pożarach

  Dolny Śląsk: Cztery osoby zginęły w pożarach

  PCZ

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dziś w nocy przed godz. 3 strażacy znaleźli w Lubinie zwęglone zwłoki człowieka. Nie wiadomo, czy to kobieta czy mężczyzna. Trwa identyfikacja płci. Natomiast dziś rano ok. godz. 6 w jednym z mieszkań w Świdnicy zginął w pożarze 62-letni mężczyzna, właściciel mieszkania. Przyczyny pożaru będą szczegółowo badane.
  We Wrocławiu kobieta i mężczyzna spalili się żywcem w altance - to efekt nocnej libacji alkoholowej na wrocławskich Bartoszowicach.

  Przed godz. 23 w piątek dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze, który wybuchł na ul. Braci Gierymskich, koło jazu. Na miejsce przyjechały trzy zastępy strażaków i pogotowie ratunkowe. Akcja dogaszania pożaru trwała ponad dwie godziny. Jak się później okazało pomoc wezwała kobieta, która mieszkała w altance z dwójką swoich znajomych. Tego wieczoru postanowili się dodatkowo rozgrzać alkoholem.

  W pewnym momencie poczuła swąd spalenizny i zdecydowała powiadomić służby. Jej towarzysze nie byli wstanie opuścić miejsca noclegu, bo najprawdopodobniej zbyt dużo wypili. Kiedy wróciła na miejsce pożaru, okazało się, że z altanki zostały tylko zgliszcza. Podczas pożaru zginęła kobieta w wieku ok 53 lat i mężczyzna w wieku ok. 60 lat.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama