Zobacz kalendarz Capitolu na 2012 rok (GALERIA)

  Zobacz kalendarz Capitolu na 2012 rok (GALERIA)

  Małgorzata Matuszewska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Zobacz kalendarz Capitolu na 2012 rok (GALERIA)
  1/13

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Maciej Kulczyński

  Roześmiana Bogna Woźniak-Joostberens w spektaklu "Ojcom i matkom wbrew" zdobi kartkę z majem, Justyna Antoniak w "Ścigając zło" rozproszy mroki lutego, Magdalena Wojnarowska śpiewająca jedną z piosenek Duke'a Ellingtona w "Swingu!" podkreśli urok sierpnia, a Justyna Szafran w jesiennej kolorystyce przypomni we wrześniu o zbliżającej się jesieni.
  Wrocławski Teatr Muzyczny Capitol wydał kalendarz na przyszły rok, z zdobią fotografiami artystów, autorstwa Łukasza Gawrońskiego, Macieja Kulczyńskiego, Marcina Wegnera i Bartłomieja Sowy. Rok otwiera Konrad Imiela swoją podobizną w gali Przeglądu Piosenki Aktorskiej "... rewolucyjna".
  Najwięcej zdjęć przypomina rewię "Ścigając zło" z piosenkami z filmów o przygodach Jamesa Bonda. Z tego spektaklu pochodzą fotografie Justyny Antoniak, Emose Uhunmwangho, Tomasza Leszczyńskiego, Justyny Szafran, Adriana Kący. Tylko w marcu logo kolektyf.com przypomina o PPA. Kalendarz można kupić za 39 zł.

  Filharmonia Wrocławska wydała kalendarz w wersji ściennej i biurkowej (za 50 i 25 zł). Są w nim artystyczne zdjęcia Łukasza Rajcherta, a na nich modelka przy instrumentach, m.in.: fortepianie, kontrabasie, kotle, harfie z trąbką, fletem, skrzypcami.

  W poniedziałek 2 stycznia za 5,99 zł można kupić "Gazetę Wrocławską" z kalendarzem ściennym. Na zdjęciach m.in. Pawła Relikowskiego i Jarosława Kity widnieją laureaci naszego plebiscytu "Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska": m.in. Willa SPA Scaliano, Cinema Cafe & Restaurant Pod Papugami, Lwówek Śląski, Pałac Jedlinka, Pałac Krotoszyce, Zajazd u Jana, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Agroturystyka Przydębie, Villa Greta, Wrocław.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama