Wrocław: Zobacz, gdzie mają powstać kolejne Biedronki

Wrocław: Zobacz, gdzie mają powstać kolejne Biedronki

Marcin Torz, Marta Gołębiowska

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Wrocław: Zobacz, gdzie mają powstać kolejne Biedronki
Wrocław: Zobacz, gdzie mają powstać kolejne Biedronki

©Paweł Relikowski

Otwarto nową Biedronkę przy ul. Kozanowskiej. Inwestorowi, portugalskiej grupie Jeronimo Martins, bardzo zależało na pośpiechu. Na budowie pracowano nawet w święta. To kolejny sklep tej sieci w mieście. W tym roku otwarto ich już siedem, jutro będzie ósma. Łącznie we Wrocławiu działa 30 Biedronek, ale na tym nie koniec.
Dziś otworzono też dyskont przy ul. Ślężnej. Co prawda w okolicy (np. przy ul. Komandorskiej) już działają takie sklepy, to mieszkańcy i tak są zadowoleni.

Dyskont na Kozanowie i Ślężnej to już kolejne Biedronki we Wrocławiu, które powstały w ostatnim czasie. W tym roku otwarto 6 takich sklepów, w sumie jest ich teraz 30. Tydzień temu otworzono sklep w budynku Justin Center przy ul. Oławskiej i Krawieckiej. Jeszcze wcześniej Biedronka powstała na pl. Kościsuzki (tam, gdzie dawniej był EMPiK) i w Kameleonie. Nowy sklep działa też przy ul. Zielińskiego.

ZOBACZ TEŻ: Wrocław: Protestują, bo zamiast Empiku ma być Biedronka

Ale sieć w planach ma budowę nowych obiektów także poza centrum.
Nie chce jednak nie chce zdradzić swojej strategii i nie ujawnia, w których dokładnie miejscach. - Chcemy być blisko naszych klientów - mówi jedynie Paweł Tymiński, rzecznik prasowy Jeronimo Martins.

Natomiast na wrocławskich osiedlach przedstawiciele tamtejszych rad wskazują miejsca, gdzie dyskonty mają powstać. - Na Gądowie Bierdronka będzie przy ul. Orlińskiego, tuż obok kościoła - mówi Andrzej Stupin, przewodniczący rady osiedla Gądów - Popowice Płd. Na Księżu Małym, przy ul. Opolskiej, wyburzono właśnie stare zakłady. Na osiedlu wszyscy mówią, że powstanie tam Biedronka (najbliższa jest na Brochowie).

Sebastian Lorenc z przewodniczący rady osiedla na Oporowie wskazuje, że dyskont ma zająć działkę przy ul. Karmelkowej. Ale istnieje tez możliwość, że Bierdronka powstanie przy ul. Kupieckiej.

Justyna Piechota, przewodnicząca zarządu osiedla Klecina dodaje, że od jakiegoś czasu ludzie opowiadają, że sklep ma zostać wybudowany między ul. Czekoladową, Wałbrzyską a Cukrową. Przewodniczący zarządu osiedla Kuźniki Stanisław Grocholski mówi, że Biedronka od dawna dopytuje się o teren przy ul. Hermanowskiej.

Tesco w Kamieńcu Wrocławskim

Na początku przyszłego roku (inwestor nie precyzuje kiedy dokładnie, ale na pewno w styczniu) otwarte zostanie Tesco w Kamieńcu Wrocławskim. Nie będzie to hipermarket, jak np. w Bielanach Wrocławskich, a mniejszy sklep (600 metrów kwadratowych). Teraz zatrudnionych jest w sklepie 17 osób z okolic, które zajmują się przygotowaniem sklepu. Ci pracownicy będą też pracować w Tesco po otwarciu.

Aldi przy ul. Mińskiej

W marcu 2012 r. zostanie otwarty dyskont Aldi przy ul. Mińskiej we Wrocławiu. Będzie to pierwszy sklep bardzo popularnej w Niemczech sieci w naszym mieście.Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Zdjęcie autora komentarza

biedronka na klecz

Małgorzata Kwiatkowska

Zgłoś naruszenie treści / 2

Potrzebna biedronka na kleczkowie,zamknąć syfiastego eleclera i drogie społem,bo i tak nikt tam nie robi już zakupów i otworzyc biedronke!!!

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Biedronka potrzebna od zaraz...

przyszła klientka biedronki (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 81 / 41

Na pewno Biedronka będzie miłe widziana przy ulicy Opolskiej, tym bardziej że jest właśnie dobre miejsce po wyburzonym zakładzie...Jeśli faktycznie takie są plany to czekam z niecierpliwością :)

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

biedronka na karłowicach!!!

biedronka (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 107 / 80

Prosimy o biedronkę na karłowicach. W wielu miejscach w mieście są blisko siebie nawet dwie a u nas ani jednej. Mieszkam na czajkowskiego i najbliższa jest na różance :( bardzo daleko ;( PROSIMY!!!

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Biedronka na Biskupinie

Mieszkaniec Biskupina (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 79 / 63

Proszę o Biedronkę na Biskupinie. Tutaj są same drogie sklepy. Nie można już tego wytrzymać. Nie wszyscy mają czas jeździć do Reala czy innych oddalonych sklepów. I wtedy bardzo trzeba słono...rozwiń całość

Proszę o Biedronkę na Biskupinie. Tutaj są same drogie sklepy. Nie można już tego wytrzymać. Nie wszyscy mają czas jeździć do Reala czy innych oddalonych sklepów. I wtedy bardzo trzeba słono płacić. Wydane 100 zł. i mało co w koszyku. Proszę nie zapominajcie o tej dzielnicy. Tu żyją ludzie tacy jak gdzie indziej tylko że muszą utrzymywać drogie sklepy. W okolicy są dwa PPS Społem, Dwie Polskie Chaty i 3 żabki. Wszędzie drogo. zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tani sklep na górniczej

max (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 95 / 79

prosze o wybudowanie sklepu na ul.górniczej typu lidl lub biedronka


Zdjęcie autora komentarza

jasneee

Małgorzata Kwiatkowska

Zgłoś naruszenie treści / 1

No mało macie tam biedronek? Na dzien dobry dwie i łuski na krolewieckiej

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tani sklep na górniczej

filip (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 41 / 40

zgadzam się z opinią że powinien powstać tani sklep w rejonie górniczej bo oprócz społem nie mamy w pobliżu taniego sklepu a społem jest drogim sklepem.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tani sklep na Biskupinie

mieszkanka Biskupina , zwykły człowiek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 153 / 112

Prosimy o tani sklep na Biskupinie, tu jest b. drogo. W niektórych sklepach jak widzą zainteresowanie tańszym produktem , natychmiast podnoszą cenę. Dość królowania Społem i Chaty polskiej / są aż...rozwiń całość

Prosimy o tani sklep na Biskupinie, tu jest b. drogo. W niektórych sklepach jak widzą zainteresowanie tańszym produktem , natychmiast podnoszą cenę. Dość królowania Społem i Chaty polskiej / są aż dwie/ oraz małych drogich sklepików. Dajcie biedniejszym możliwość tańszych zakupów. Na Biskupinie mieszkają także zwykli , normalni ludzie.Potrzebują żyć a nie stać ich na drogie zakupy.zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tytuł

podpis (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 138 / 75

"Biedronkaęprzy" tak sie pani redaktor śpieszy że nie potrafi artykułu bez błędów napisać..? nie pierwsza sytuacja tylko kolejna, a i zapewne nie ostatnia.
wolę niech budują więcej LIDLÓW niż tych...rozwiń całość

"Biedronkaęprzy" tak sie pani redaktor śpieszy że nie potrafi artykułu bez błędów napisać..? nie pierwsza sytuacja tylko kolejna, a i zapewne nie ostatnia.
wolę niech budują więcej LIDLÓW niż tych obskurwiałych biedronek, równie tani sklep ale na jakimś poziomie, jedzenie nie jest porozrzucane w tych kartonach jak dla zwierząt://zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kochana Biedronko Lidlu czy inny Aldi racz spojrzeć łaskawym okiem na Biskupin lub Sępolno

klient (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 136 / 131

To osiedla, na których nie ma ANI JEDNEGO dyskontu. Klienci gwarantowani. W sklepach drożyzna kosmiczna - ok dla emerytowanych SB-ków i profesorów, ale dla zwykłych zjadaczy chleba (nie tylko...rozwiń całość

To osiedla, na których nie ma ANI JEDNEGO dyskontu. Klienci gwarantowani. W sklepach drożyzna kosmiczna - ok dla emerytowanych SB-ków i profesorów, ale dla zwykłych zjadaczy chleba (nie tylko emerytów) to koszmar.
Jeszcze raz z ukłonem dla obcego kapitału w handlu... precz z drożyznązwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

DAJCIE BIEDRONKĘ

KLIJENT (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 136 / 140

PROSZĘ O WYBUDOWANIE BIEDRONKI NA UL.KRAKOWSKIEJ:)

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

PODATKI

Ksawery (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 162 / 120

Podobno zagraniczne sieci handlowe nie płacą w Polsce podatków. Czy to prawda? A jeśli tak - dlaczego tak jest? Czy nie powinno być odwrotnie: polscy przedsiębiorcy powinni mieć na swoim terenie...rozwiń całość

Podobno zagraniczne sieci handlowe nie płacą w Polsce podatków. Czy to prawda? A jeśli tak - dlaczego tak jest? Czy nie powinno być odwrotnie: polscy przedsiębiorcy powinni mieć na swoim terenie dogodniejsze warunki na działalność gospodarczą niż zagraniczna konkurencja, albo przynajmniej równe szanse? zwiń

1 3 4 5 6 »

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo