Skoki narciarskie Grand Prix Wisła 2015. Dawid Kubacki zajął...

  Skoki narciarskie Grand Prix Wisła 2015. Dawid Kubacki zajął pierwsze miejsce (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  TVN24/x-news

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Skoki narciarskie Letnie Grand Prix Wisła 2015 - komentarze po konkursie indywidualnym, zdjęcia, wyniki
  1/30
  przejdź do galerii

  Skoki narciarskie Letnie Grand Prix Wisła 2015 - komentarze po konkursie indywidualnym, zdjęcia, wyniki ©Fot. Arkadiusz Lawrywianiec/Polska Press

  Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix Wisła 2015 zakończyło się wielkim sukcesem Polaków. Najpierw w piątek nasi skoczkowie wygrali konkurs drużynowy, a w sobotę Dawid Kubacki i Piotr Żyła stanęli na podium zajmując pierwsze i drugie miejsce w konkursie. Jak opowiadał Kubacki, był już spokojny po skoku Żyły, mając świadomość, że i tak wygra Polak. Zobacz komentarze po Letnim Grand Prix Wisła 2015.
  Dawid Kubacki wygrał konkurs indywidualny Letniej Grand Prix w Wiśle i został liderem cyklu. Drugie miejsce zajął Piotr Żyła, a trzecie Norweg Kenneth Gangnes. - Praca wykonana w nowej grupie szkoleniowej procentuje. Cieszę się, że jestem w tym miejscu. Moje skoki były naprawdę fajne, a dodatkowo po skoku Piotrka byłem jeszcze bardziej spokojny, bo wiedziałem, że wygra Polak. Podszedłem do zadania, tak jak powinienem i je wykonałem - powiedział zwycięzca.


  Piotr Żyła był bardzo zadowolony ze swojego wyniku i podkreślał, że skacze coraz lepiej. - Jestem na tym samym poziomie, co w zeszłym roku. Na początku lata jeszcze skakałem w kratkę, ale teraz jest już dobrze. Cały czas się uczę czegoś nowego, będę walczył o to, aby aż do końca marca być na wysokim poziomie - powiedział Piotr Żyła, który po rozmowie zapraszał dziennikarzy na... piwo.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Znów?

   qwe (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Drugi news dotyczący wydarzenia z poprzedniego dnia. Hm...

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama