Sprawdź, jak zdobyć bilet na Euro od oficjalnych sponsorów

  Sprawdź, jak zdobyć bilet na Euro od oficjalnych sponsorów

  ŁM

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wejściówki na mecze Euro 2012 można wygrać w promocjach oficjalnych sponsorów tej imprezy. Oto nasz mały przewodnik.
  Carlsberg
  Na opakowaniach produktów tej firmy znajdują się kody. Należy wysłać je esemesem pod wskazany numer. Do wygrania jeden z 361 zestawów dwóch biletów na turniej.

  Castrol
  Ostatnie dni promocji z udziałem Jerzego Dudka. Do 15 grudnia można jeszcze strzelić mu bramkę w prostej grze na stronie firmy i kupić promocyjny produkt, który da nam szansę na wygranie biletu.
  Jest jeszcze druga promocja, w której można wygrać wejściówki. Trzeba wziąć udział w małych grach zamieszczonych na stronie internetowej i zbierać punkty. Gdy zdobędziemy ich odpowiednią liczbę, będzie szansa na bilety.

  KIA/Hyundai
  Wciąż można wygrać bilety od tego sponsora. Wcześniej wystarczyło wytypować wyniki gier z eliminacji do turnieju głównego. Dziś trzeba wypatrzeć jeden z 10 specjalnych samochodów tej marki. I nagrać film lub zrobić zdjęcie, dzięki którym udowodnimy swoją miłość do futbolu. Wszelkie chwyty dozwolone. Promocja trwa do końca roku.

  McDonald's
  Pierwsza promocja tej firmy skończyła się w sobotę. W przyszłym roku zaplanowana jest kolejna akcja, w której będzie można wygrać kilkaset biletów na mecze Euro 2012.
  Szczegóły promocji będą podane później.

  Orange
  Szansę na bilet mamy przy zakupie specjalnie oznaczonych produktów. Należy zachować dowód zakupu. Następnym krokiem jest wysłanie esemesa pod wskazany numer. Potem pozostaje liczyć na łut szczęści w losowaniu.

  Sharp
  Pierwsza promocja biletowa już za nami. Wiadomo jednak, że została jeszcze spora pula biletów, jakie przypadły w udziale temu sponsorowi mistrzostw Europy. Kolejnych promocji można spodziewać się na początku 2012 roku. Z informacji przekazanych przez firme wynika, że mogą być to nawet dwa różne konkursy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama