Ważne
  Wrocław: jedziesz dziś na zakupy do Magnolii? Przygotuj się...

  Wrocław: jedziesz dziś na zakupy do Magnolii? Przygotuj się na korki

  MK

  Dd rana nie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach ul. Legnickiej z Wejherowską, Na Ostatnim Groszu z Orlińskiego i Na Ostatnim Groszu z Bystrzycką. Powodem jest wymiana sterowników sygnalizacji na potrzeby wdrażanego we Wrocławiu Inteligentnego Systemu Transportu. Prace potrwają do godzin popołudniowych.
  W okolicy na pewno tworzyć się będą potężne korki, bo przez skrzyżowanie Na Ostatnim Groszu z Bystrzycką setki samochodów dojeżdżać będą do centrum handlowego Magnolia Park.

  Kto odpowiada za to, że przedświąteczny weekend sparaliżowany będzie ruch przy jednym z największych centrów handlowych? Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. To on zdecydował o tym terminie.
  - Sobota to najlepszy dzień na takie prace - przekonuje Ewa Mazur, rzeczniczka prasowa ZDiUM.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pierwszy raz zgadzam się z tą kobietą

   look (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 32 / 22

   W sobotę nie jeździ samochodami tylu ludzi do pracy. Jęczą tylko nieuki które dostały prawo jazdy za worek kartofli. Skrzyżowanie jest oznakowane znakami więc w czym problem? A no w tym że nie...rozwiń całość

   W sobotę nie jeździ samochodami tylu ludzi do pracy. Jęczą tylko nieuki które dostały prawo jazdy za worek kartofli. Skrzyżowanie jest oznakowane znakami więc w czym problem? A no w tym że nie umiecie jeździć bez sygnalizacji, nie znacie przepisów, nie umiecie szybko analizować sytuacji na skrzyżowaniui w ruchu, nie jesteście kulturalni. Wyłączą wam jedne światła i macie mokro w gaciach ze strachu. Wsiadać do MPK a nie samochodami jeździć!!!!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pokur.....enie wsrod wroclawskich urzednikow siega zenitu

   KOZANOW poddaje sie ostatni (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 28 / 24

   to juz jakas farsa , czzekam az podejma decyzje , ze zeby zdazyc np z tramwajem na kozanow "wszyscy mieszkancy WYPIERDALAC do czasu Euro"
   czy was juz j..... na te puste glowy
   czuma, mazur ,...rozwiń całość

   to juz jakas farsa , czzekam az podejma decyzje , ze zeby zdazyc np z tramwajem na kozanow "wszyscy mieszkancy WYPIERDALAC do czasu Euro"
   czy was juz j..... na te puste glowy
   czuma, mazur , adamski (i jego bariery) , dutkiewicz, wild (to z sejmiku i jego metro), ..................... i tu mozna wpisywac dalej
   przestancie palic to gowno i zacznijcie racjonalnie myslec zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   rety...

   kde44 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 19

   ja nie wierzę, że Pani Mazur może wierzyć w to, co mówi, to jest niemożliwe. Trzeba być naprawdę człowiekiem bezgranicznie złośliwym, żeby zorganizować innym coś takiego.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo