Wrocław: Proces gangu sutenerów

  Wrocław: Proces gangu sutenerów

  Anna Gabińska, wsp. Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Przez ponad rok zatrudnili 11 prostytutek i zarobili na nich 230 tysięcy złotych. Tak uważa prokuratura okręgowa i oskarża Tomasza B., Tomasza W., Tycjana K., i Dariusza B. o sutenerstwo i współudział w gangu. W piątek rozpoczął się ich proces. Za sutenerstwo grozi im do trzech lat więzienia.
  Tomasz W., 31-letni kawaler, oskarżony jest o prowadzenie agencji towarzyskich w wynajmowanych mieszkaniach w różnych punktach Wrocławia, np. przy ul. Pochyłej czy Więziennej. Za godzinę klient płacił od 100 do 500 złotych, za noc - 3 tysiące złotych.

  Tomasz W. i 29-letni Tycjan K. - bezrobotny malarz po zawodówce, ojciec trójki dzieci - dostawali połowę z honorarium, jakie od klienta otrzymywała prostytutka.
  Pierwszy z nich miał też własne legalne interesy. Prowadził między innymi sklep z zabawkami. Żeby zorganizować prostytutkom klientów, zamieszczali ogłoszenia ze zdjęciami zatrudnionych u nich kobiet na internetowych serwisach. Tomasz B. i Dariusz B. ochraniali pracujące w agencjach kobiety. Zajmowali się też dowożeniem ich do domów klientów.

  W piątek Maciej Skórniak, przewodniczący składu sędziowskiego wysłuchał wyjaśnień oskarżonych. Wyłączył do oddzielnego postępowania sprawę Karoliny M., która według prokuratury była telefonistką. Umawiała pracujące dla gangu prostytutki z klientami.

  Następne posiedzenie sąd wyznaczył na 4 stycznia. Do wysłuchania ma aż 45 świadków. Szefowie gangu cały czas pozostają na wolności. Ciągle szuka ich policja.


  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   to byla prawdziwa firma! call center, dzial marketingu i portierzy...

   dlugo_pis (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 68 / 72

   nawet rozbudowany dzial produkcji ! ktos jeszcze im gotowal, sprzatal i robil zakupy! i nie prosili unii europejskiej o fundusze! prefekcja czy aby tylko sad to doceni?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Gazeta jak sutener...? ;-)

   nierządnik, porządnik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 97 / 65

   A swoją drogą gazeta publikująca ogłoszenia towarzyskie też jest w pewnym sensie z przymrużeniem oka pisząc sutenerem, bo czerpie korzyści z cudzego nierządu ;-) oficjalnie zwanego usługą towarzyską.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie wynajęli "ochrony"

   zorientowany (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 104 / 82

   Takich agencji we Wrocławiu jest dziesiątki ( wystarczy nawet zerknąć na ogłoszenia w Gazecie Wrocławskiej), policja o wszystkich wie, a nawet jak nie wie, to wystarczy zadzwonić i już mają adres,...rozwiń całość

   Takich agencji we Wrocławiu jest dziesiątki ( wystarczy nawet zerknąć na ogłoszenia w Gazecie Wrocławskiej), policja o wszystkich wie, a nawet jak nie wie, to wystarczy zadzwonić i już mają adres, sami zresztą są stałymi bywalcami dostając rabat na tzw."szmatę" (legitymację służbową), a nagle afera z jedną małą agencyjką. Chłopaki źle się "wkręcili w biznes, nie zapłacili w mieście komu należy. Kto to taki....? Policja na pewno nie będzie go szukać ;-)zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama