Ważne
  Wrocław: Komuny Paryskiej zamknięta nawet do wtorku

  Wrocław: Komuny Paryskiej zamknięta nawet do wtorku

  JEW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Spółka Wrocławskie Inwestycje, nadzorująca przebudowę ul. Pułaskiego, informuje, że utrudnienia na ulicy Komuny Paryskiej (boczna Pułaskiego) potrwają dłużej niż zapowiadano.
  Przypomnijmy, że od dziś trwają tam prace przy rurach wodociągowych pod drogą. Trzeba było zamknąć przejazd ulicą Komuny Paryskiej przez remontowaną Pułaskiego. Zapowiadano, że prace zakończą się w poniedziałek nad ranem i będzie można przywrócić ruch.

  - Po rozkopaniu terenu i dotarciu do rur, okazało się, że są one w gorszym stanie niż zakładano - tłumaczy Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje i dodaje, że prace będą prowadzone także w poniedziałek, co najmniej do popołudnia. Niewykluczone, że kierowcy przejadą Komuny Paryskiej w tym miejscu dopiero we wtorkowy poranek.

  Ciągle obowiązywać więc będą objazdy autobusów linii 114, 120 900L oraz 901. Objazd dla nich zorganizowany jest ul. Prądzyńskiego, ul Traugutta i pl. Wróblewskiego, a powyższe autobusy omijają swoje przystanki "Komuny Paryskiej" i "Eureka"

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo