FK Kukesi - Legia Warszawa: Mecz przerwany przy wyniku 1:2

JU, TVN/X-News
FK Kukesi - Legia Warszawa mecz dziś 30.07.2015, WYNIK NA ŻYWO, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE, STREAM Grzegorz Jakubowski
FK Kukesi - Legia Warszawa mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy za nami. 30.07.2015 r. na stadionie w Tiranie Legia wygrała z FK Kukesi. Mecz zakończył się w 55 minucie przy wyniki 1:2, kiedy po drugim golu dla Legii z trybun kibiców gospodarzy posypały się różne przedmioty i kamienie. Gdzie obejrzeć mecz FK Kukesi Legia Warszawa w TV? Transmisja meczu trzeciej kolejki eliminacji Ligi Europy w telewizji TVP 2 i TVP Sport. Relacja online na żywo na stronei ekstraklasa.net, wynik meczu live również na stronie gazetawroclawska.pl FK KUKESI LEGIA 30.07.2015, GODZ. 20, TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, STREAM, ONLINE, GDZIE W TV, RELACJA LIVE

FK KUKESI - LEGIA WARSZAWA 1:2. MECZ PRZERWANY
Pierwsza bramka padła w 30 minucie - piłkę do siatki posłał Nemanja Nikolić. W 50 minucie gola dla Kukesi strzelił Filipe Moreira, ale na odpowiedź Legii nie trzeba było czekać długo - 52 minuta i Jakub Rzeźniczak! Legia prowadziła 2:1, a wtedy z trybun na boisko poleciały różne przedmioty i kamienie - jeden z nich trafił Ondreja Dudę. Mecz został przerwany. Legioniści zeszli do szatni.

TAK ZAPOWIADALIŚMY SPOTKANIE FK KUKESI - LEGIA WARSZAWA
FK Kukesi - Legia mecz trzeciej kolejki eliminacji LE, 30.07.2015, godz. 20
Z trzech polskich drużyn grających w eliminacjach Ligi Europy na placu boju pozostała tylko jedna. W trzeciej rundzie Legia Warszawa zmierzy się z FK Kukesi. Dziś mecz na stadionie w Tiranie. Wcześniej legioniści pokonali rumuńskie Botosani 3:0. Z europejskimi pucharami mimo bezbramkowych remisów u siebie pożegnały się Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław. Podopieczni Michała Probierza przegrali na wyjeździe z Omonią Nikozja 0:1. Z kolei wrocławianie ulegli IFK Goeteborg 0:2.

Nemanja Nikolić - snajper Legii przed meczem z Kukesi: Najważniejsze, to nie stracić bramki. My na pewno coś strzelimy

- Ważne, byśmy nie stracili bramki. To kluczowe w pierwszym meczu z Kukesi. W formacjach ofensywnych nie brakuje nam jakości i wiemy jak strzelać gole. O naszą skuteczność jestem spokojny. Spodziewam się twardego starcia, ale wierzę w nasz zespół i naszych kibiców - mówił przed pucharowym spotkaniem z FK Kukesi napastnik warszawskiej Legii Nemanja Nikolić.

FK Kukesi - Legia Warszawa - gdzie w TV
Mecz FK Kukesi - Legia Warszawa rozpocznie się o godz 20. TRANSMISJA NA ŻYWO w telewizji od godziny 19:45 - wtedy rozpocznie się studio meczowe. Spotkanie będzie można obejrzeć w otwartej telewizji TVP 2 a także na TVP Sport. Mecz FK Kukesi - Legia będzie komentował Tomasz Jasina, studio poprowadzi Dariusz Szpakowski.

FK KUKESI - LEGIA WARSZAWA - RELACJA I WYNIK ONLINE
Relacja na żywo online z meczu FK Kukesi - Legia na stronie ekstraklasa.net.pl. Legalny stream z meczu na sport.tvp.pl.