Wrocław. W jednym z tramwajów spotkasz dziś piłkarzy Śląska

    Wrocław. W jednym z tramwajów spotkasz dziś piłkarzy Śląska

    JG, slaskwroclaw.pl

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Wrocław. W jednym z tramwajów spotkasz dziś piłkarzy Śląska

    ©fot. Krystyna Pączkowska - WKS Śląsk Wrocław SA

    Dziś w ramach konkursu "Zbierz drużynę" związanego z kampanią społeczną MPK i Śląska Wrocław „Poruszaj się z nami”, w tramwaju linii 11 będzie można spotkać piłkarzy WKS-u, porozmawiać z nimi i zrobić zdjęcia, które posłużą do wypełnienia zadania konkursowego.
    Wrocław. W jednym z tramwajów spotkasz dziś piłkarzy Śląska

    ©fot. Krystyna Pączkowska - WKS Śląsk Wrocław SA

    Pojazd o numerze taborowym 2711, oklejony grafiką kampanii, wyruszy o godz. 13:21 z przystanku Fadroma przy ul. Grabiszyńskiej. W pierwszym przejeździe udział wezmą Piotr Celeban i Tomasz Hołota. Zawodników spotkać można będzie na tyle pierwszego wagonu.

    Na czym polega konkurs „Zbierz drużynę”?
    W wybrane dni, w wybranych pojazdach MPK Wrocław podróżować będą piłkarze Śląska. Uczestnik konkursu musi wytropić sportowców, zrobić im zdjęcia, a następnie stworzyć z nich elektroniczny album, w którym jednocześnie zamieści swoją fotografię, przedstawiającą sposoby na zdrowy i aktywny tryb życia. Jest o co walczyć - nagrodą w konkursie jest zaproszenie na profesjonalny trening z trenerami klubowymi oraz rozegranie meczu z zawodnikami Śląska.

    Rozkład jazdy tramwaju „Poruszaj się z nami” (wtorek, 28 lipca):

    13.21 – Fadroma
    13.22 – Stalowa
    13.23 – Pereca
    13.25 – Grabiszyńska
    13.27 – pl. Legionów
    13.29 – Arkady Capitol
    13.32 – Dworzec Główny
    13.34 – Wzgórze Partyzantów
    13.36 – Galeria Dominikańska
    13.37 – Nowy Targ
    13.38 – Hala Targowa
    13.41 – pl. Bema
    13.42 – Na Szańcach
    13.43 – Jedności Narodowej
    13.45 – Nowowiejska
    13.46 – Daszyńskiego
    13.47 – Mosty Warszawskie
    13.50 – Kromera/Toruńska

    „Poruszaj się z nami” to kampania społeczno-edukacyjna MPK Wrocław i Śląska Wrocław (więcej o akcji).

    Regulamin i szczegóły konkursu znajdują się tutaj.

    Czytaj także

      Komentarze (9)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      .

      . (gość)

      Zgłoś naruszenie treści

      Fajna akcja dla dzieciaków. O tej godzinie patole bez zębów robią na smieciowki w budowlance to będzie spokoj przynajmniej.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      sport

      gość (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 2

      A kto za mnie będzie pracował jak będę się uganiał za piłkarzami przez cały tydzień.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Spotkanie

      jaki (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

      A z nimi spotkac bedzie mozna bande pijanych kibicow slaska. Ale mi atrakcja. Gdyby tam jechal Messi i Inesta to napewno bym sie wybral a na tych kopaczy to szkoda czasu. Zamiast jezdzic tramwajem...rozwiń całość

      A z nimi spotkac bedzie mozna bande pijanych kibicow slaska. Ale mi atrakcja. Gdyby tam jechal Messi i Inesta to napewno bym sie wybral a na tych kopaczy to szkoda czasu. Zamiast jezdzic tramwajem to niech lepiej trenuja bo kopanie marnie im wychodzi.zwiń

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Rany

      boskie, (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 8 / 2

      jak nie premiera, to piłkarze, strach z domu wyjść :D


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Nie wychodź

      wystarczy że marudzisz (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

      przed kompem

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      masakra

      hasz (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

      zabawa na poziomie szkoły podstawowej

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      bardzo proszę o kasowanie biletów !

      esotericagenda (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

      aby zarząd MPK miał na benzynę do swoich samochodów

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      beznadziejny PR

      który ma przykryć afery kryminalne (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

      osób zarządzających MPK i Gminy Wrocław

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia

      Andrew (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 10 / 1

      Dobrze wiedzieć, pojade innym bo nie lubie tłoku.

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama