Oto nowy portal GazetaWroclawska.pl. Przełącz się!

  Oto nowy portal GazetaWroclawska.pl. Przełącz się!

  Michał Gigołła

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Oto nowy portal GazetaWroclawska.pl. Przełącz się!
  1/2
  przejdź do galerii
  Nie ukrywamy - mamy tremę. Oddajemy w Wasze ręce najpopularniejszy w Polsce portal regionalny w zupełnie nowej odsłonie. GazetaWroclawska.pl ma odmieniony, nowoczesny wygląd. Jest więcej zdjęć, są lepiej niż dotąd prezentowane, a treści zostały bardziej zróżnicowane. Wzmocniona została prezentacja filmów, których będziemy teraz tworzyć znacznie więcej. Ale to dopiero początek.
  Portal wzbogaca się o 16 serwisów osiedlowych oraz o serwisy dla kierowców, pieszych, rowerzystów czy pasażerów komunikacji miejskiej. Nie zapominamy też o tym co dzieje się na Dolnym Śląsku, w Polsce i na świecie. GazetaWroclawska.pl ma być Centrum Internetu we Wrocławiu i dla wrocławian.

  Sami możecie zdecydować, od kiedy chcecie korzystać z nowej wersji portalu. Wystarczy włączyć przycisk "Przełącz" na logo Gazety Wrocławskiej w górnej części strony.


  Odnowiony portal GazetaWroclawska.pl uruchamiamy w ważnym dla nas momencie. Z najnowszego raportu Megapanel PBI/Gemius za kwiecień 2015 wynika, że GazetaWroclawska.pl jest teraz najpopularniejszym portalem regionalnym w Polsce.
  W miesiącu tym odwiedziło nas 1,27 mln realnych użytkowników, a DziennikZachodni.pl - 1,22 mln. Portal Trojmiasto.pl, który przez długie lata był niedoścignionym liderem tego rankingu, spadł na trzecią pozycję z 1,21 mln użytkowników. Ten sukces bardzo nas cieszy. Ale to też dla nas wielkie zobowiązanie.

  To co widzicie, to dopiero początek szeregu zmian, które przed nami. Wszystko po to, by GazetaWroclawska.pl jeszcze bardziej spełniała Wasze oczekiwania. By stale rosła grupa tych wrocławian i Dolnoślązaków, dla których jesteśmy pierwszym źródłem informacji, serwisem uruchamianym jako pierwszy na komputerze, smartfonie czy tablecie.

  Ten portal robimy dla Was. Dlatego bardzo ważne jest dla nas Wasze zdanie. Czekamy na Wasze opinie. Jak podoba się Wam nowy wygląd? Co jeszcze powinniśmy zmienić? Piszcie do nas: internet@gazeta.wroc.pl, każda opinia będzie dla nas cenna, z każdej wyciągniemy wnioski.

  Czytaj także

   Komentarze (82)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dobra wiadomość.

   bb (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Umarł Kulczyk pośrednik wyprzedaży majątku narodowego Polski.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Już więcej nie wykupi

   bb (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   bo własnej Firmy-Marki nigdy nie założył.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Do d***!

   wlasnieja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Ani ładne, ani nowoczesne, ani wygodne (strona jest zupełnie nieczytelna).

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wrocławianie !!!

   Mania wielkości czy wiecznie żywe wschodnie kompleksy? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

   U was wszystko musi być naj... więc i portal macie najpopularniejszy


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   strzykasz jadem z przyzwyczajenia?

   obiektywnie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Artykuły pokazują, że w tej gazecie pracują sami przyjezdni. Mylą im się dzielnice, osiedla, nie znają ulic...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zmieniać,tak ale...

   zniesmaczony. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 1

   To nie wygląd portalu trzeba zmieniać ale ludzi tworzących ten portal i gazetę, którzy w niebywałej arogancji nazywają siebie dziennikarzami. Żeby było śmieszniej twierdzą że są najbardziej...rozwiń całość

   To nie wygląd portalu trzeba zmieniać ale ludzi tworzących ten portal i gazetę, którzy w niebywałej arogancji nazywają siebie dziennikarzami. Żeby było śmieszniej twierdzą że są najbardziej opiniotwórczym źródłem w regionie!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nieczytelne

   Tripster2005 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12

   Jedna wielka nieczytelna plama... Wieś tańczy i śpiewa. Szybko ładująca sie i przejrzysta strona jest głównym powodem dla którego wybrałem Wasz portal. Nie róbcie swoim czytelnikom na złość...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Szanowna Redakcj, panie Farnas

   tubylec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8

   Proszę, nie idźcie tą drogą.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   UNOS W KRAKOWICACH DOWNO TO ZROBILI

   777PO PRostu brać co wpadnie w rękę, nie PLanować czy do zaprawy POtrzeba CIMNY LUT oliGARHOanarchoF (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   TO FORMA CYNZURY BO WPISY NIY SOM WIDOCZNE W CAŁOŚĆI A I OCYNIAĆ ICH NIY IDZIE BO DWA POLACKIE MINUSY DAJOM INO PLuss. PrOpagańba PR.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   No proszę, proszę ...

   Czytelnik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11

   Czy od dziś zmienicie nazwę portalu na YTWrocławski? HĘĘĘĘ? Nie wiem kto z decydentów ma takie zapędy na oglądanie filmów, czy też przeglądanie setki durnych fotek "pseudo sensacyjnych". Owczy pęd...rozwiń całość

   Czy od dziś zmienicie nazwę portalu na YTWrocławski? HĘĘĘĘ? Nie wiem kto z decydentów ma takie zapędy na oglądanie filmów, czy też przeglądanie setki durnych fotek "pseudo sensacyjnych". Owczy pęd kretynizacji mediów wchodzi w ostateczną fazę. Wszechobecne parcie na multimedia wzbudza we mnie obrzydzenie. Uwielbiam słowo czytane, czytając komentarze - nie trzeba dużego wysiłku intelektualnego by stwierdzić, że takich osób jest dużo, dużo więcej. Osiągnęliście dzięki czytelnikom pewną pozycję na rynku, nie zmarnujcie tego - schrzanić portal jest bardzo łatwo, wrócić na straconą pozycję niezwykle trudno. Trzymajcie poziom i nie dajcie się zmanierować - więcej filmów zmusi wydawcę do kręcenia czegokolwiek co nada się na stronę, to w konsekwencji wymusi produkcję nadymanych bubli przyprawiających o mdłości. Cokolwiek aby było na czas - czy o to chodzi w rzetelnym dziennikarstwie? Zatrzymajcie się na chwilkę i zastanówcie co jest lepsze: szybki chwilowy zysk i pozorny sukces czy tez stały procent czytelników wiernych w każdym czasie ...
   Owszem, można coś ulepszać czy też modyfikować - czasy się zmieniają i nie można stać w miejscu. Niech to jednak będzie z głową a przede wszystkim z czytelnikami - wszak Oni tworzą razem z Wami ten portal. Może wystarczy prosta zasada: Nic dla nas bez nas ...
   Pozdrawiam i życzę sukcesów.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   niewygodny Sukces?

   prosty wniosek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 1

   Widocznie dotychczasowa forma serwisu odpowiadała czytelnikom, skoro Gazeta stała się najpopularniejszym portalem w regionie, więc po co to zmieniać?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Obrazkowych serwis dla niepiśmiennych

   po co zmieniać dobre. .. na gorsze? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 1

   Zmiany w nowym serwisie świadczą o braku szacunku dla dotychczasowych czytelników.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama