Wrocław: Uwaga na robotników na Ślężnej

  Wrocław: Uwaga na robotników na Ślężnej

  PWR

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Drogowcy rozpoczęli ostatni etap prac przy ul. Śleżnej. Trwa tam tzw. szybki remont. To znaczy, że wykonawca może prowadzić prace tylko w nocy i dni wolne.
  Jednak ulica musi być cały czas przejezdna. Miała być ona gotowa do końca zeszłego tygodnia, ale przeszkodziły w tym opady deszczu i okres Wszystkich Świętych.

  Na Ślężnej drogowcy muszą jeszcze ułożyć tylko ostatnią warstwę ścierną asfaltu. Brakuje je na prawej części jezdni od skrzyżowania z ul. Swobodną do ul.Dyrekcyjnej. Oznacza to, że dziś w nocy do dyspozycji kierowców będzie tylko jeden pas ruchu.

  Do końca tygodnia robotnicy pojawią się również na ulicach Dyrekcyjnej i Borowskiej. Tam również brakuje ostatniej warstwy asfaltu.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pała

   terminator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 10

   Obecny stan remontu skrzyżowania Borowskiej i Dyrekcyjnej woła o pomstę do nieba. Żadnych widocznych znaków, że są tam takie nierówności, że można sobie uszkodzić auto. Ile to kierowców w ostatniej...rozwiń całość

   Obecny stan remontu skrzyżowania Borowskiej i Dyrekcyjnej woła o pomstę do nieba. Żadnych widocznych znaków, że są tam takie nierówności, że można sobie uszkodzić auto. Ile to kierowców w ostatniej chwili hamuje i powoduje zagrożenie dla innych. Kombinujących jak przejechać ten "księżyc" frezowany tez jest niemało. Oprócz nadzoru powinna być każda taka robota opiniowana - ta jest na 2 co najwyżej w skali 1-6.
   Firma, która płaci za opóźnienie lub rażące niedociągnięcia powinna na jakiś czas nie brać udziału w przetargach. Dlaczego Skanska może na czas i super zrobić a inni tego nie potrafią? Partaczom dziękujemy! Pół roku wykonywać cały ten trójkąt przesiadkowy? To opieszałość. Sam widziałem tylko kilku powolnych a może wręcz luzujących się pracowników.

   Z innej beczki.
   Przejazdy dla rowerów przez ulice są. Nie można było dróg rowerowych wytyczyć w rejonie centrum przesiadkowego? A może tam będą chodniki udostępnione również rowerzystom? Proszę o znaki, bo nie chcę słuchać uwag, że to chodnik dla pieszych a tylko przez jezdnię mogę sobie jechać. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   asfalt

   Łortograf (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 15

   nie warstwę ścierną tylko ścieralną... ścierny to jest papier! kto pracuje w tej gazecie, Polacy?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama