Fotoblog z budowy stadionu - 21.10.2011

  Fotoblog z budowy stadionu - 21.10.2011

  Zdjęcie autora materiału

  Fotoblog z budowy stadionu - 21.10.2011
  1/13
  przejdź do galerii

  ©fot. Władysław Kluczewski

  Czytaj także

   Komentarze (9)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   XwoiVeyEMPgVhXZOPt

   Ecem (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 167 / 109

   I dashur Edi, Jam ne nje moshe te tille qe po ta slrgaoiselh nga koha kur kam votuar per here te pare i bie qe gjysmen ta kem kaluar ne kohen e diktatures se proletariatit dhe gjysmen tjeter ne...rozwiń całość

   I dashur Edi, Jam ne nje moshe te tille qe po ta slrgaoiselh nga koha kur kam votuar per here te pare i bie qe gjysmen ta kem kaluar ne kohen e diktatures se proletariatit dhe gjysmen tjeter ne kohen e demokracise se shpallur por te pa realizuar.Mendoj se duke shprehur disa mendime mund te ndihmoj sado pak. Nuk kam ndonje ide te re per programin,vecse ai duhet te jete i majte,i qarte e i detajuar per popullin.Ajo qe dua tetheksoj une eshte se duhet te luftoni qe ne rralle te pare ta kuptojne votuesit tuaj dhe pastaj te kundershtarit se nga realizimi i programit te PS-se do te fitojne edhe kundershtaret.Njerzit presin te vendosni sistemin ku zenia e nje vendi pune apo suksesi I biznesit te tyre nuk kushtezohet me verifikimin se per ke e kane dhene voten. Te jeni i sigurte se populli e urren Sali Berishen jo per programin,jo se eshte i djathte,por se ai rezultatet e realizimit te programit te PD-se i shikon si perfitim i tij dhe nje grupi te vogel rreth vetes, e cfare mbetet per ata qe kane votuar per te.Akuza me e madhe ndaj jush sot eshte se ju nuk do beni gje tjeter vecse ate qe beri Sali Berisha.Ajo qe duhet te beni Ju eshte se duhet t'u thoni hapur perkrahesve tuaj, se ne jemi ndryshe, ne nuk do vime ne pushtet per te perdorur si dhurata per jupostet e administrates publike e favorizime per bizneset tuaja private.Ne do vime ne pushtet per te garantuar barazine para ligjit e konkurrencen e ndershme,se ne do vime ne pushtet per te luftuar korrupsionin e bere me efikase taksat tuaja,e se ajo qe do bejme me mire se paraardhsit eshte se nuk do mjaftohemi me pozicionin retorik antikorrupsion,por do ta bejme ate te denueshem.Korrupsioni per ne nuk ka ngjyre, as i majte as i djathte.Ai eshte anti popull. Per rtealizimin e atyre qe sapo thashe me lart,nuk eshte e lehte.Sepse ne vendin tone deri me sot,rotacioni i pushtetit nuk eshte pare si rotacion programesh,por si rotacion i privilegjeve qe jep pushteti per ata qe vine ne pushtet.Kundershtaret e pare do t'i keni ndermjet jush.Ata do t'u thone se ata qe na vijne ne takime e mitingje po t'u themi keshtu do na rrallohen.Une mund t'u them se para viteve 90-te,ne rrallen e mengjezit te hershem per qumesht, njerzit merziteshin me shume kur privilegjohej dikush jashte rralles e jo per rrallen e gjate qe kishin mbajtur.Ju siguroj se po te veproni sic shpreha me lart, ne rrallen e gjate qe do votojne per ju do kete te majte e te djathte.Njerzit kerkojne barazi, shume,shume nuk arrijne te kuptojne se kush eshte me e mire per ta,taksa e sheshte apo ajo progresive. Me organizator e administrator te zgjedhjeve Berishentashme eshte vertetuar katerciperisht se nuk mund te realizohen zgjedhje te lira e demokratike. Populli shqiptar eshte bindur se Sali Berisha nuk duhet te vazhdoi me tej.Me c'shoh une edhe partneret nderkombetar jane bindur se ai qeverise ne menyre jo demokratike ,por si gjykoj une, ata mendojne se vetem me zgjedhjet e rralles mund te eleminohet.Ajo qe na mbetet eshte qe te bindim veten dhe partneret nderkombetar se zgjedhjet nuk mund te lihen ne doren e tij.Le ti lutemi zotit qe ai te mos na bej nje hata me te madhe se ato qe ka bere ne vitet e qeverisjes se tij.Pas kesaj edhe zgjedhjet e parakohshme,edhe fitorja e tyre nuk do na jepnin lumturine e duhur. Jeta me ka mesuar se nuk mund te kete siguri absolute ne drejtesine e pagabueshmerine e atyre qe mendon si zgjedhje te drejta.Lutem qe keto mendime t'u sherbejne sadopak. Me respekt Kujtimizwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   UFdhXzlYfj

   GLhEFImIMgzQoUzXbP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 185 / 118

   Olti,Ky miku ma pat thene nga i ka marre por te them te drejten nuk po me hujtoket, ngase ka shume kohe qe kete artikull e kisha Pending/ Draft. Do ta pyes prape

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Bałagan wokół stadionu,

   ray (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 169 / 117

   ta bardzo kapryśna jesień jakoś nie nadchodzi i przez to nie ma na co zwalić winy za bałagan wokół stadionu.
   Ale może niedługo zacznie pruszyć śnieg i znajdzie się ofiara niemocy. Od zimy do lata...rozwiń całość

   ta bardzo kapryśna jesień jakoś nie nadchodzi i przez to nie ma na co zwalić winy za bałagan wokół stadionu.
   Ale może niedługo zacznie pruszyć śnieg i znajdzie się ofiara niemocy. Od zimy do lata czasu niewiele, może by było konieczne już dzisiaj o tym pomyśleć tym bardziej że wiosną zjawią się przy objektach na Euro dziennikarze z całej Europy i nie zostawią na nas suchej nitki za każde niedociągnięcie które dostrzegą.
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dziura

   dexter (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 184 / 99

   mnie zastanawia co będzie z tą dziurą Solorza

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ciekawe kiedy obudzą się w google maps i umieszczą te drogi na swoich mapach.

   Jacek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 168 / 119

   Na tą chwilę nawet obwodnica śródmiejska kończy się u nich na zjeździe na Osobowice.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A ten dach wytrzyma napór śnegu?

   Jacek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 172 / 111

   Będzie odśnieżany? Z tego co widzę sam się nie zsunie.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   elewacja

   izi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 195 / 110

   a kiedy zdemontuja te siatki ochronne okalajace stadion? :P


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   elewacja

   :) (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 180 / 107

   Te "siatki ochronne" to elewacja :)
   Tak zostanie i będzie podświetlane wieczorem/w nocy.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jak skonczą?

   as (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 168 / 113

   j.w.?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama