Szczegółowe wyniki wyborów w okręgu wrocławskim

    Szczegółowe wyniki wyborów w okręgu wrocławskim

    RED

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Oto szczegółowe wyniki wyborów do Sejmu w okręgu wrocławskim, po przeliczeniu głosów z 99,4 proc. obwodowych komisji wyborczych. Pogrubioną czcionką zaznaczono nazwiska kandydatów, którzy mogą zdobyć mandaty poselskie.

    Lista nr 1 - Prawo i Sprawiedliwość


    1. Dawid Jackiewicz 26432
    2. Kazimierz Michał Ujazdowski 26023

    3. Paweł Hreniak 2603
    4. Mirosława Stachowiak-Różecka 2920
    5. Jacek Świat 14813
    6. Piotr Babiarz 3560
    7. Andrzej Jaroch 2754
    8. Jolanta Krysowata-Zielnica 3305
    9. Łukasz Ciołek 981
    10. Urszula Włodarczyk 1619
    11. Roman Kowalczyk 1249

    12. Sławomir Węgrzynowicz 788
    13. Wojciech Kociński 1777
    14. Mariusz Orion-Jędrysek 22195
    15. Alojzy Kulig 922
    16. Robert Pieńkowski 506
    17. Danuta Bednarz 983
    18. Agnieszka Kowańdy 278
    19. Natalia Tarczyńska 1095
    20. Kamila Strączek 613
    21. Kamil Kowalczyk 835
    22. Renata Popławska 1268
    23. Krystyna Zawodniak -Węgrzynowska 754
    24. Marian Capik 232
    25. Barbara Jach-Kobielska 458
    26. Artur Polański 656
    27. Mariusz Sokołowski 587
    28. Przemysław Czarnecki 6184

    Lista nr 2 - Polska Jest Najważniejsza


    1. Lucjan Karasiewicz 2634
    2. Adam Ruciński 861
    3. Elżbieta Fyda 1018
    4. Krzysztof Bielański 294
    5. Grzegorz Zarytkiewicz 97
    6. Krystian Kamiński 296
    7. Bogusław Lech 270
    8. Piotr Kuropiej 139
    9. Krystyna Pobiegun 92
    10. Zbigniew Stefanik 104
    11. Magdalena Żygadło 447
    12. Helena Grzybek 155
    13. Tomasz Rynk 58
    14. Bożena Ankowitsch 85
    15. Barbara Wrzesińska 266
    16. Anna Lewandowska 359
    17. Maria Ludkowska 82
    18. Andrzej Tracz 180
    19. Ewa Chlebek 241
    20. Artur Woś 207
    21. Arnold Masin 147

    Lista nr 3 - Sojusz Lewicy Demokratycznej


    1. Janusz Krasoń 9500
    2. Helena Trela 2900
    3. Michał Syska 2380
    4. Tomasz Czajkowski 763
    5. Joanna Kruk-Gręziak 911
    6. Henryk Bernacki 868
    7. Stefan Morka 787
    8. Artur Gulczyński 816
    9. Stanisław Wicha 685
    10. Jerzy Fitek 410
    11. Bożena Tabisz 556
    12. Jagoda Damrath 206
    13. Roman Zbroiński 277
    14. Beniamin Noga 444
    15. Małgorzata Borowik 246
    16. Łukasz Grześkowicz 194
    17. Bronisław Syguła 415
    18. Aleksandra Padiasek 126
    19. Przemysław Żak 269
    20. Anna Szafrańska-Nienart 344
    21. Patryk Wroński 265
    22. Iwona Włodarczyk 489
    23. Maria Klewin 135
    24. Jarosław Milian 196
    25. Danuta Śmiałek 438
    26. Dawid Mirowski 144
    27. Dominik Kłosowski 398
    28. Alicja Lewandowska 1355

    Lista nr 4 - Ruch Palikota


    1. Wincenty Elsner 15785
    2. Anna Kubica 12068
    3. Ryszard Trojnacki 1196
    4. Henryk Stachel 710
    5. Agnieszka Bartosik 1937
    6. Michał Kowalczyk 941
    7. Paulina Siedlaczek 1219
    8. Paweł Bartkowiak 864
    9. Nina Jaśnikowska-Pitucha 732
    10. Jessica Wolska 1263
    11. Jerzy Dziekan 549
    12. Janusz Boguszewicz 405
    13. Alfred Mateja 440
    14. Beata Seweryniak 314
    15. Krzysztof Nieradka 267
    16. Ireneusz Szulc 588
    17. Martyna Prawdzik 303
    18. Józef Zieliński 526
    19. Anna Seweryniak 291
    20. Jerzy Dereń 1078
    21. Marcin Szczęsny 1727
    22. Zbigniew Kuryłek 214
    23. Blanka Rudy 746
    24. Tomasz Szarek 326
    25. Agnieszka Ćwiąkała-Kusch 529
    26. Katarzyna Lejawka 499
    27. Marek Grządziel 205
    28. Miłosz Mazgaj 1409

    Lista nr 5 - Polskie Stronnictwo Ludowe


    1. Ewa Mańkowska 5754
    2. Włodzimierz Chlebosz 1221
    3. Ilona Antoniszyn-Klik 822
    4. Rafał Kubacki 1945
    5. Lesław Lech 424
    6. Barbara Szczerba 1571
    7. Jan Hurkot 1057
    8. Mariusz Konopka 1224
    9. Andrzej Szawan 456
    10. Hieronim Kuryś 893
    11. Joanna Wiraszka 305
    12. Andrzej Drapiewski 148
    13. Dorota Swadek-Schneider 359
    14. Mirosław Rzepkowski 210
    15. Eugeniusz Chrzan 540
    16. Teresa Olkiewicz 362
    17. Robert Szlachetka 534
    18. Tomasz Pilawka 927
    19. Dariusz Szylle 27
    20. Joanna Bronowicka 708
    21. Leszek Kustroń 110
    22. Maria Stachorzecka 118
    23. Alicja Sabat 335
    24. Michał Trębacz 382
    25. Krzysztof Szałankiewicz 308
    26. Joanna Mróz-Możdżonek 228
    27. Ryszard Turowski 890

    Lista nr 6 - Polska Partia Pracy - Sierpień 80


    1. Ewa Groszewska 813
    2. Iwona Grenen 97
    3. Artur Gaczoł 76
    4. Zofia Czyżewska 115
    5. Szczepan Pawelec 118
    6. Hanna Dembowska 83
    7. Tadeusz Andruszków 52
    8. Iwona Głuchowska 54
    9. Marek Skorupski 118
    10. Iwona Adamek 115
    11. Krzysztof Kołodziejski 62
    12. Joanna Chlasta 57
    13. Krzysztof Dąbrowski 53
    14. Krzysztof Święch 26
    15. Krystian Dembowski 32
    16. Tomasz Gębura 26
    17. Agnieszka Mróz 298

    Lista nr 7 - Platforma Obywatelska


    1. Bogdan Zdrojewski 148455
    2. Ewa Wolak 11411
    3. Sławomir Piechota 11594

    4. Aldona Młyńczak 4757
    5. Jarosław Charłampowicz 8369
    6. Władysław Sidorowicz 3240
    7. Stanisław Huskowski 7098
    8. Lilla Jaroń 3288
    9. Marek Łapiński 6349
    10. Michał Jaros 9481

    11. Norbert Raba 3363
    12. Grzegorz Pytlarz 245
    13. Roman Kaczor 5299
    14. Piotr Wołowicz 1659
    15. Renata Granowska 4210
    16. Sebastian Burdzy 1073
    17. Małgorzata Engel 1553
    18. Cezary Sierpiński 1904
    19. Marek Zalewski 814
    20. Anna Wróbel 1683
    21. Dariusz Machiński 978
    22. Wioletta Efinowicz 1581
    23. Dobrosława Dzierzgowska-Herman 304
    24. Krystyna Jędrzejewska 780
    25. Ewa Trybuła-Kiernicka 774
    26. Bożena Dziwińska-Karaba 627
    27. Krystyna Wróblewska 1491
    28. Maciej Zieliński 6011

    Lista nr 9 - Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke


    1. Robert Maurer 6302
    2. Arkadiusz Strembicki 688
    3. Paweł Pachura 377
    4. Maja Podolska 1070
    5. Robert Iwaszkiewicz 573
    6. Anna Przędzak-Bartków 119
    7. Radosław Szynal 254
    8. Bogusława Jarząbek 247
    9. Bogdan Diakowski 192
    10. Anna Wojtasik 291
    11. Michał Tołkin 109
    12. Anna Głąb 447
    13. Kamil Gazda 190
    14. Agnieszka Chomąt 115
    15. Kamila Góźdź 180
    16. Jacek Szymczyk 426

    Czytaj także

      Komentarze (5)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      wybory

      aussie46 (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 66 / 53

      Wybory kolejny raz wygrało ugrupowanie " Mamy wszystko w d**** " 51 % głosów !


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      No ale,

      Breslauer (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 89 / 64

      Viceliderem została ekipa PO TRUPACH DO CELU !


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Celem była wolna Polska

      Krys z Wroc (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 70 / 48

      Szkoda że Twoi ulubińcy likwidują Polskę, a nierozumni na nich głosują a potem się dziwią że jest tragicznie źle.


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Dokładnie! Za Tuskomatołka straciliśmy dwa województwa..

      Stop PeŁoMtoŁkoM (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 66 / 61

      ... a teraz podpisują pakt oddania Mazur Niemcom, a Podlasia Białorusi.


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      To Śląsk już nie jest z nami? ;(

      Jaro Jaro Jaro!! (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 55 / 50

      Zaszyta opcja niemiecka!!!

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama