Okręg jeleniogórsko-legnicki: Pełne wyniki wyborów

    Okręg jeleniogórsko-legnicki: Pełne wyniki wyborów

    RED

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Oto szczegółowe wyniki wyborów w okręgu jeleniogórsko-legnickim. Dane PKW ze 100 procent lokali. Pogrubioną czcionką zaznaczono osoby, które zdobyły mandat poselski.

    Lista nr 1 Prawo i Sprawiedliwość


    1. Adam Lipiński 25523
    2. Elżbieta Witek 9381
    3. Marzena Machałek 11812

    4. Rafał Ślusarz 5657
    5. Witold Idczak 6289
    6. Jerzy Stachyra 6451
    7. Krzysztof Kubów 6082
    8. Wojciech Zembik 1408
    9. Władysław Grocki 2333
    10. Dorota Sidorowicz 2658
    11. Mirosław Horzempa 852
    12. Wojciech Zubowski 6800
    13. Rafał Szymański 1400
    14. Jarosław Gęborys 490
    15. Jadwiga Buciuto 485
    16. Iwona Majsner 631
    17. Julian Lachowicz 815
    18. Katarzyna Zawiślak 914
    19. Teresa Birut 619
    20. Danuta Troczyńska 1114
    21. Joanna Duraj 1015
    22. Irena Zatylna 868
    23. Jarosław Tarnowski 656
    24. Paweł Zołoteńki 1024

    Lista nr 2 - Polska Jest Najważniejsza


    1. Jacek Swakoń 2070
    2. Leszek Skibiński 457
    3. Jan Wojciechowski 520
    4. Mariusz Gierus 289
    5. Krzysztof Opaliński 238
    6. Ewa Niedbalska 499
    7. Paweł Dernoga 133
    8. Anna Łyczko 332
    9. Dorota Kulikowska 285
    10. Anna Ptak 355
    11. Stanisław Libera 142
    12. Marian Pańków 92
    13. Angelika Michaliszyn 135
    14. Anna Mykytjuk 69
    15. Łucja Szmatloch 83
    16. Izabela Molińska 158
    17. Dariusz Szynal 72
    18. Tomasz Dorożyński 84
    19. Artur Nierychły 336

    Lista nr 3 - Sojusz Lewicy Demokratycznej


    1. Ryszard Zbrzyzny 11990
    2. Elżbieta Zakrzewska 5055
    3. Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska 15883
    4. Józef Kusiak 1624
    5. Adrianna Śmiechowska 255
    6. Zbigniew Zdanowicz 613
    7. Michał Huzarski 1583
    8. Andrzej Świątek 1112
    9. Józef Król 643
    10. Zbigniew Sienkiewicz 1750
    11. Rafał Miara 963
    12. Lucyna Szudrowicz 573
    13. Paweł Kamiński 409
    14. Sylwia Chmielewska 375
    15. Henryk Baczmański 595
    16. Jerzy Niczyporuk 113
    17. Agnieszka Kukla 317
    18. Magdalena Tazbir-Suchocka 228
    19. Iwona Specylak 165
    20. Adam Demecki 312
    21. Elżbieta Jędrzejewska 368
    22. Waldemar Świętochowski 133
    23. Joanna Piotrowicz 766

    Lista nr 4 - Ruch Palikota


    1. Henryk Kmiecik 13015
    2. Jarosław Marszałek 3929
    3. Justyna Müller 3323
    4. Joanna Lesiak 2841
    5. Przemysław Moszczyński 1179
    6. Grzegorz Jokiel 735
    7. Jakub Gajewski 1859
    8. Grzegorz Kunecki 1534
    9. Elżbieta Moskała 776
    10. Marcin Wiszniewski 557
    11. Przemysław Kaczałko 579
    12. Małgorzata Sobiesiak 1191
    13. Sebastian Kirchner 324
    14. Ewa Szczepańska 1148
    15. Jolanta Góra 687
    16. Tomasz Mażuchowski 278
    17. Grażyna Pierzyńska 372
    18. Marzena Hajdamowicz 508
    19. Alfreda Zwolińska-Król 670
    20. Ewa Graczyk 1095
    21. Angelika Czuchro 1084
    22. Przemysław Iskra 886
    23. Mirosław Jadach 1329

    Lista nr 5 - Polskie Stronnictwo Ludowe


    1. Leszek Grala 4326
    2. Józef Pawlak 2233
    3. Tadeusz Maćkała 3181
    4. Sabina Zawis 886
    5. Stefan Zawierucha 603
    6. Zenon Bernacki 605
    7. Ewa Kaźmierczak-Wojtasiewicz 432
    8. Waldemar Gronowski 223
    9. Czesław Litwin 333
    10. Roman Kuty 569
    11. Maria Wrona 457
    12. Kazimierz Huk 518
    13. Jan Hasiuk 474
    14. Lidia Jarmułowicz 215
    15. Roman Krosnowski 134
    16. Mariusz Mikołajczyk 234
    17. Marta Mąka 0
    18. Michał Sasiela 156
    19. Bożena Wiśniewska 285
    20. Marcelina Kaczyńska 431
    21. Kazimierz Klimek 400
    22. Ryszarda Leszczyńska 223
    23. Grażyna Liszka 342
    24. Zenon Zatchiej 628


    Lista nr 6 - Polska Partia Pracy - Sierpień 80


    1. Patryk Kosela 509
    2. Janusz Jędraszko 236
    3. Izabela Kwiatkowska 266
    4. Emilia Paździor 90
    5. Elwira Kisielewicz 81
    6. Mariusz Dembowski 66
    7. Adam Adamek 132
    8. Agnieszka Procek 50
    9. Wojciech Okrzesik 26
    10. Katarzyna Dembowska 62
    11. Damian Linkiewicz 34
    12. Marek Dębski 58
    13. Krystyna Skorża 72
    14. Stanisław Buc 74
    15. Magdalena Krajewska 97
    16. Leszek Mandrysz 17
    17. Seweryn Kotański 80
    18. Joanna Strychacz 200

    Lista nr 7 - Platforma Obywatelska


    1. Grzegorz Schetyna 67670
    2. Ewa Drozd 14205
    3. Norbert Wojnarowski 5981
    4. Zofia Czernow 7740

    5. Roman Brodniak 5688
    6. Robert Kropiwnicki 6029
    7. Iwona Krawczyk 5682
    8. Dariusz Kwaśniewski 5125
    9. Jarosław Lewków 542
    10. Bogusław Godlewski 1128
    11. Emilian Bera 2047
    12. Paweł Kajpust 588
    13. Halina Kołodziejska 1087
    14. Krzysztof Wróblewski 606
    15. Eric Alira 795
    16. Katarzyna Zbadyńska 520
    17. Radosław Kosmalski 777
    18. Beata Solpa-Tertel 669
    19. Aldona Sienkiewicz 932
    20. Alicja Sokołowska 1746
    21. Krystyna Radzięta 552
    22. Maria Sadowska 1827
    23. Elżbieta Jedlecka 1018
    24. Jerzy Łużniak 3729

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama