Wyślij mejla i wygraj bilety na przedpremierę filmu "Ki"

  Wyślij mejla i wygraj bilety na przedpremierę filmu "Ki"

  JK

  Aktualizacja:

  - Ciągle słyszę, że jestem aktorką jednej roli. Nie wiem tylko której - ironizowała Roma Gąsiorowska na tegorocznym festiwalu w Gdyni, odbierając nagrodę za najlepszą pierwszoplanową kreację w debiucie fabularnym Leszka Dawida, filmie "Ki".
  Roma Gąsiorowska jako tytułowa "Ki"

  Roma Gąsiorowska jako tytułowa "Ki" ©materiały prasowe

  Gra w nim samotną matkę, która nie godzi się na nudne, monotonne i podporządkowane wyłącznie dziecku życie.
  - Chciałem stworzyć bohaterkę, której przyjrzy się widz i stwierdzi, że każdy ma swoją wewnętrzną konstrukcję i trudno to zmienić - wyjaśniał w Gdyni Leszek Dawid. Obok Gąsiorowskiej w filmie zagrali m.in. Adam Woronowicz, Sylwia Juszczak i Kamil Małecki.
  "Ki" wejdzie na ekrany polskich kin w piątek. Niecierpliwi mogą zobaczyć film jednak już we wtorek na przedpremierowych pokazach w Dolnośląskim Centrum Filmowym (Wrocław, ul. Piłsudskiego 64a). Seanse rozpoczną się o godz. 19 i 21, bilety kosztują 13-16 zł.

  Mamy dla Was cztery podwójne bilety na projekcję o godz.
  19 i pięć podwójnych na godz. 21. Dostaną je ci, którzy jako pierwsi wyślą dziś o godz. 14 mejla na adres: kultura@gazeta.wroc.pl, w tytule wpisując "Ki", a w treści swoje imię, nazwisko i wybraną godzinę seansu. Zwycięzców poinformujemy mejlem zwrotnym. Uwaga! Bilety będą do odbioru w kasach kina od godz. 16, ale nie później niż na pół godziny przed danym seansem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama