Pociągi z Jelcza-Laskowic wracają na Główny

  Pociągi z Jelcza-Laskowic wracają na Główny

  MAG

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dobra informacja dla pasażerów pociągów z i do Jelcza-Laskowic. Składy zamiast dojeżdżać i odjeżdżać ze stacji Wrocław Brochów od jutra wrócą na Dworzec Główny. Przypomnijmy, że od kilkunastu dni kursowały z Brochowa ze względu na remont peronu 3. na Głównym.
  Ale pasażerowie po raz kolejny w tym miesiącu, będą musieli nauczyć się nowego rozkładu jazdy. Pierwszy pociąg z Jelcza - Laskowic do Wrocławia wyjedzie o godz. 5.14, czyli 11 minut wcześniej niż obecnie i będzie tak do 9 grudnia. Kolejny skład na tej samej trasie będzie wyruszał o godz. 6.08 - czyli 17 minut wcześniej niż dzisiaj.

  Podróżni szczególnie muszą uważać od 20 do 23 września. Przez te dni pociąg z Dworca Głównego do Jelcza ruszy o godz. 13.31 (czyli 24 minuty wcześniej niż obecnie). Od 26 września do 6 października będzie jeździł o godz. 13.51.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Głupoty piszecie!

   Xyzz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 42 / 36

   Ktoś kto pisał ten artykuł (wpis, notatkę - nie wiem jak to nazwać w sumie) pojęcia nie ma o czym mówi. Żaden z pociągów nie wyruszał bezpośrednio z Brochowa do Jelcza. Jeden albo dwa kończyły bieg...rozwiń całość

   Ktoś kto pisał ten artykuł (wpis, notatkę - nie wiem jak to nazwać w sumie) pojęcia nie ma o czym mówi. Żaden z pociągów nie wyruszał bezpośrednio z Brochowa do Jelcza. Jeden albo dwa kończyły bieg na stacji Wrocław Brochów jadąc od Jelcza Laskowic! Proszę nie pisać głupot i sprawdzać w internecie informacje!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama