Wrocław: Tu w niedzielę nie zaparkujesz

  Wrocław: Tu w niedzielę nie zaparkujesz

  MAG

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W niedzielę, 11 września, gdy w mieście będzie rozgrywany 29. Maraton Wrocławski, na następujących ulicach zostaną wprowadzone ograniczenia w parkowaniu pojazdów: * al. Paderewskiego na odcinku od wyjazdu ze stadionu do ul. Mickiewicza * ul. Kopernika od strony ul. Mickiewicza * ul. Dembowskiego od ul. Kopernika do ul. Kosiby * ul. Wybrzeże Wyspiańskiego od ul. Skłodowskiej do ul. Smoluchowskiego * ul. Wybrzeże Wyspiańskiego od ul. Smoluchowskiego do Mostu Grunwaldzkiego. Na tych ulicach zostaną czasowo ustawione znaki B-36 (zakaz zatrzymywania) i T-24 (pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela).

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   miron

   Zgłoś naruszenie treści / 16 / 24

   Najgorsze jest to, że z Chełmońskiego nie da się w ogóle wyjechać w trakcie trwania maratonu. Część miasta odcięta od świata.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   30 Maraton puścić obwodnicą

   Sępolno (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 32 / 26

   Dość blokowania miasta! W przyszłym roku niech sobie biegną jedną nitką po obwodnicy. W niedzielę nie ma aż takiego tranzytu, żeby nie mogli zająć jednej nitki, ruch w mieście nie będzie...rozwiń całość

   Dość blokowania miasta! W przyszłym roku niech sobie biegną jedną nitką po obwodnicy. W niedzielę nie ma aż takiego tranzytu, żeby nie mogli zająć jednej nitki, ruch w mieście nie będzie sparaliżowany, a mieszkańcy sterroryzowani i zagrożeni wywozem samochodu na koszt właściciela, a sponsorzy imprezy rozwieszając swoje reklamy na obwodnicy nie stracą.
   Ja mam dość tych maratonów i ramach protestu już nigdy nie kupię leku Hasco-Lek.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama