Wrocław: Kręcą nowe odcinki "Pierwszej miłości"

  Wrocław: Kręcą nowe odcinki "Pierwszej miłości"

  PWR

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dziś w marinie między mostami Uniwersyteckim a Pomorskim, ekipa filmowa kreci nowe zdjęcia do serialu "Pierwsza Miłość". Na planie zdjęciowym można było dziś zobaczyć miedzy innymi Grażynę Wolszczak, czy Beatę Kawkę.
  Wrocław: Kręcą nowe odcinki "Pierwszej miłości"

  ©fot. PWR

  Przy dzisiejszych zdjęciach pomagało 36 statystów. - To sposób by, zobaczyć, jak wygląda robienie seriali od kuchni - mówi Maciej Kenio, jeden ze statystów.

  Nowe odcinki będzie można zobaczyć już we wrześniu w Polsacie. Ekipa zapowiada, że w kolejnym sezonie pojawią się nowi aktorzy i nieoczekiwane zwroty akcji. Dwóch przystojniaków pojawi się w życiu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Najpierw pozna nauczyciela tańca - Adama. W tej roli Marcin
  Krajewski, niezwykle uzdolniony tancerz znany z roli Mirona w serialu "Tancerze". Tańczył na międzynarodowych galach gwizd baletu m.in. w Paryżu i Nowym Jorku.

  Jednak w życiu Kingi pojawi się też drugi mężczyzna - Robert, dawny kolega z podstawówki. W tej roli - Marek Kaliszuk, aktor teatralny, musicalowy i filmowy oraz tenor.

  Nowa postać zagości też w domu Śmiałków w Wadlewie. Zupełnie niespodziewanie pojawi się u nich chłopak, który będzie miał kłopoty z pamięcią. Całe Wadlewo będzie spekulować na jego temat. Mieszkańcy będą nawet podejrzewać, że może być przestępcą. Nazwą go Kamilem choć w rzeczywistości nazywa się Janusz Zawada i choruje na schizofrenię. Bohatera, z którym zaprzyjaźni się Emilka (Anna Ilczuk) - zagra Maciej Małysa.

  Nowa bohaterka Daga pojawi się też w otoczeniu Sabiny (Urszula Dębska). W postać Dagi wcieli się Anna Szymańczyk, znana z serialu "Przystań". Sabina zapragnie rozkręcić własny biznes, otworzy dom mody. Nie zauważy, że poprzedni właściciel, w umowie zastrzegł, że przejmie go wraz z jego projektantką i krawcową Dagą. Stąd na początku między dziewczynami będzie iskrzyć. Wszystkie nowe postacie, a także nowe wątki, na antenie Polsatu, po wakacjach.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo