Wrocław: Weekendowe zmiany w komunikacji

  Wrocław: Weekendowe zmiany w komunikacji

  AGO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W niedzielę zostanie oddany do ruchu fragment torowiska tramwajowego na ul. Borowskiej, biegnący od Peronowej do Dyrekcyjnej. W rezultacie zmieni się trasa trzech linii tramwajowych: 8, 9 i 15.
  Tramwaj linii 8 będzie jeździć od Kołłątaja przez Peronową, Borowską, Dyrekcyjną i Ślężną do Uniwersytetu Ekonomicznego (pętla na terenie zajezdni przy Ślężnej).

  Z kolei tramwaj 9 powróci na swoją trasę w okolicach dworców PKP i PKS. Będzie teraz kursował przez Borowską, Peronową, Kołłątaja i plac Dominikański.

  Natomiast tramwaj linii15 pojedzie od Piłsudskiego przez Stawową i Borowską do pętli przy Parku Południowym.
  To nie koniec zmian. W związku z remontem nawierzchni ul. Kosmonautów, zaplanowanym na 8-12 sierpnia (od godz. 22 do godz. 5 nad ranem) zmieni się trasa trzech linii autobusowych: 409, 243 i 253.

  Autobus linii 409 będzie kursował w kierunku Leśnicy objazdem od Małopolskiej przez Kamiennogórską, Starogajową i Jeleniogórską. Natomiast linie nocne 243 i 253 od Kosmonautów pojadą przez ulice Starogajową i Jeleniogórską.

  W przeciwnym kierunku autobusy 243 i 253 od skrzyżowania Kosmonautów i Kamiennogórskiej będą jeździły objazdem przez Kamiennogórską, Małopolską, Żernicką i Szczecińską. Trasa autobusu linii 409 pozostanie bez zmian.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama