Zobacz też jedynki Platformy w Polsce
Kandydaci do Sejmu RP
OKRĘG NR 1 - Powiaty: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki, złotoryjski oraz miast na prawach powiatu: Jelenia Góra, Legnica
1 Schetyna Grzegorz
2 Drozd Ewa
3 Wojnarowski Norbert Ryszard
4 Czernow Zofia
5 Brodniak Roman
6 Kropiwnicki Robert
7 Krawczyk Iwona Małgorzata
8 Kwaśniewski Dariusz Jerzy
9 Lewków Jarosław
10 Godlewski Bogusław Dariusz
11 Bera Emilian Stanisław
12 Kajpust Paweł
13 Kołodziejska Halina
14 Wróblewski Krzysztof Ryszard
15 Alira Ali Jean Eric
16 Niska Maria
17 Kosmalski Radosław
18 Solpa-Tertel Beata Bogusława
19 Sienkiewicz Aldona Agata
20 Sokołowska Alicja
21 Radzięta Krystyna
22 Sadowska Maria
23 Jedlecka Elżbieta Barbara
24 Łużniak Jerzy Lucjan
OKRĘG NR 2 - Powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki
1 Mrzygłocka Izabela Katarzyna
2 Szulc Jakub Maciej
3 Smolarz Tomasz
4 Wielichowska Monika
5 Jagła Robert Aleksander
6 Organiściak Jerzy
7 Kołacz-Leszczyńska Agnieszka
8 Gromadzka Dorota
9 Świło Teresa
10 Szczygieł Zbigniew
11 Adamska Jadwiga Monika
12 Linard -Krawczyńska Malwina
13 Konieczna-Enözel Dorota
14 Senyk Tomasz Grzegorz
15 Prostak Paweł Władysław
16 Piotrowicz Zbigniew
OKRĘG NR 3 - Powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski oraz miasta na prawach powiatu: Wrocław
1 Zdrojewski Bogdan Andrzej
2 Wolak Ewa Wanda
3 Piechota Sławomir Jan
4 Młyńczak Aldona Janina
5 Charłampowicz Jarosław
6 Sidorowicz Władysław
7 Huskowski Stanisław Tadeusz
8 Jaroń Lilla
9 Łapiński Marek
10 Jaros Michał
11 Raba Norbert Łukasz
12 Pytlarz Grzegorz
13 Kaczor Roman
14 Wołowicz Piotr
15 Granowska Renata
16 Burdzy Sebastian
17 Engel Małgorzata Elżbieta
18 Sierpiński Cezary Maksymilian
19 Zalewski Marek Krzysztof
20 Wróbel Anna Magdalena
21 Machiński Dariusz
22 Efinowicz Wioletta Jadwiga
23 Dzierzgowska-Herman Dobrosława
24 Jędrzejewska Krystyna
25 Trybuła-Kiernicka Ewa
26 Dziwińska-Karaba Bożena
27 Wróblewska Krystyna
28 Zieliński Maciej Jerzy
Kandydaci do Senatu RP
OKRĘG NR 1 - Powiaty: bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki
1 Michalski Jan
OKRĘG WYBORCZY NR 2 - obejmujący obszary powiatów: jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, złotoryjski oraz miasta na prawach powiatu: Jelenia Góra.
1 Pinior Józef
OKRĘG WYBORCZY NR 3 - obejmujący obszary powiatów: głogowski, legnicki, lubiński, polkowicki oraz miasta na prawach powiatu: Legnica.
1 Głomb Jacek Kazimierz
OKRĘG NR 4 - świdnicki, wałbrzyski, Wałbrzych
1 Kilian Wiesław
OKRĘG WYBORCZY NR 5 - obejmujący obszary powiatów: dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki.
1 Jurcewicz Stanisław
OKRĘG WYBORCZY NR 6 - obejmujący obszary powiatów: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski.
1 Duda Jarosław
OKRĘG NR 7 część obszaru miasta na prawach powiatu Wrocław: Bieńkowice, Biskupin - Sępolno - Dąbie - Bartoszowice, Borek, Brochów, Gaj, Gajowice, Grabiszyn - Grabiszynek, Huby, Jagodno, Klecina, Krzyki - Partynice, Księże, Oporów, Plac Grunwaldzki, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Tarnogaj, Wojszyce - Ołtaszyn, Zacisze - Zalesie - Szczytniki Wrocław
1 Chybicka Alicja
OKRĘG NR 8 - część obszaru miasta na prawach powiatu Wrocław: Gadów - Popowice Pd, Jerzmanowo - Jarnołtów - Strachowice - Osiniec, Karłowice - Różanka, Kleczków, Kowale, Kużniki, Leśnica, Lipa Piotrowska, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nadodrze, Nowy Dwór, Ołbin, Osobowice - Rędzin, Pawłowice, Pilczyce - Kozanów - Popowice, Polanowice - Poświętne - Ligota, Pracze Odrzańskie, Psie Pole - Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce - Strachocin - Wojnów, Szczepin, Świniary, Widawa, Żerniki, Wrocław
1 Kieres Leon
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?