Śląsk Wrocław - Lokomotiv Sofia: Kiepski wynik Śląska (RELACJA NA ŻYWO)

RED

Koniec meczu! Przy Oporowskiej bez goli. By awansować, w rewanżu Śląsk będzie musiał strzelić przynajmniej jedna bramkę.

90 min - sędzia doliczył aż cztery minuty.

88 min - żółte kartki dla Spahicia i Pisarova za zapaśniczy pojedynek przy linii bocznej boiska.

87 min - główkował Voskamp, ale bramkarz gości w ekwilibrystyczny sposób odbił piłkę w bok.

83 min - trener Lenczyk też rotuje składem - Gancarczyk za Sobotę.

82 min - trener Lokomotivu dokonał kolejnej zmiany - Mesić za Yordanova.

79 min - piękna akcja Śląska. Voskamp do Dudka, ten do Soboty, który jednak uderzył w sam środek bramki, gdzie ustawiony był golkiper Lokomotivu.

75 min - rzut wolny dla Śląska. Sebastian Mila z 20 metrów, ale piłka o pół metra minęła słupek bramki Bułgarów.

69 min - tym razem roszada w składzie Śląska - Sebastian Dudek zastąpił Piotra Ćwielonga.

65 min - Dafchev za Veleva - zmiana u Bułgarów.

60 min - Johan Voskamp wyłożył piłkę Sebastianowi Mili jak na patleni. Ten jednak z kilkunastu metrów fatalnie przestrzelił.

58 min - znów blisko szczęścia Śląska. Zagranie Piotra Ćwielonga wzdłuż linii bramkowej Lokomotivu w ostatniej chwili wybił jeden z obrońców gości.

55 min - niecelny strzał Waldemara Soboty z około 20 metrów. Piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Lokomotivu.

53 min - zmiana w Śląsku - w miejsce Cristiana Diaza na plac gry wszedł Johan Voskamp.

52 min - powinno być 1:0 dla Śląska! Znakomite dośrodkowanie Waldemara Soboty do Piotra Ćiwelonga. Ten jednak nie trafił do pustej bramki!

49 min - celny, jednak bardzo słaby i nieczysty strzał Piotra Ćwilonga.

46 min - zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian w składach.

Koniec pierwszej połowy, po której Śląsk Wrocław remisuje z Lokomotivem Sofia 0:0.

45min - sędzia doliczył dwie minuty do gry w pierwszej połowie.

45 min - groźna kontra gości. W dobrej sytuacji znalazł się Velev, ale nie zdołał oddać czystego strzału.

39 min - znów szczęście szukał Pisarow. Tym razem Kelemen nie miał problemów z wyłapaniem futbolówki.

34 min - silny strzał Pisarowa. Kelemen z trudem wypiąstkował piłkę.

Za nami pół godziny gry. Bułgarzy już okrzepli i coraz śmielej poczynają sobie na stadionie przy Oporowskiej.

29 min - groźny strzał z rzutu wolnego Goranova. Skończyło się na strachu.

25 min - zaskakujący, ale słaby strzał Sebastiana Mili. Bramkarz rywali nie miał najmniejszych problemów ze złapaniem piłki.

24 min - wypad gości pod pole karne Śląska. Strzał Veleva jednak niecelny.

21 min - strzał Cristiana Diaza z ostrego kąta - piłka o dwa metry minęły dalszy słupek bramki Lokomotivu.

18 min - ładne odegranie Sebastiana Mili do wbiegającego w pole karne Mateusza Cetnarskiego. "Cetnar" starał się oddać strzał, ale w porę interweniował jeden z obrońców Lokomotivu. Kibice domagali się odgwizdania faulu, ale się pozostał niewzruszony.

Za nami kwadrans rywalizacji. Tempo gry w ostatnich minutach nieco siadło.

10 min - ależ szansa dla Śląska! Piotr Celeban nieoczekiwanie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali, ale zamiast strzelać, podał do Piotra Ćwielonga. Ten uderzył z całych sił, ale wprost w golkipera Lokomotivu.

8 min - zakotłowało się w polu karnym Bułgarów, ale znów bez efektu.

Pierwsze pięć minut pod dyktando Śląska, ale bez zagrożenia pod bramką rywali. Dużą ochotę do gry wykazuje zwłaszcza Waldemar Sobota.

3 min - ładna akcja piłkarzy Śląska, po której wywalczyli rzut rożny.

Gramy!

Śląsk zacznie w następującym składzie:
Kelemen - Celeban, Wasiluk, Pietrasiak, Spahić - Sobota, Elsner, Mila, Cetnarski, Ćwielong - Diaz.

Piłkarze obu drużyn są już na murawie stadionu. Na trybunach około ośmiu tysięcy kibiców. Kapitanowie obu drużyn dokonują losowani połów.

[b]Zobacz też:

Prawdopodobny skład Śląska Wrocław

Lokomotiv zagra ze Śląskiem jak AC Milan

Zdjęcia i film z treningu przy Oporowskiej

Co trenerzy mówią przed meczem

Dlaczego historia nie przemawia za Polską

Materiał oryginalny: Śląsk Wrocław - Lokomotiv Sofia: Kiepski wynik Śląska (RELACJA NA ŻYWO) - Gazeta Wrocławska