Muzyczne Nowe Horyzonty z gwiazdami

  Muzyczne Nowe Horyzonty z gwiazdami

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Niekonwencjonalna, ciekawa i na wysokim poziomie - tak od kilku lat wygląda część muzyczna festiwalu, której szefuje Kostas Georgakopulos. Podobnie będzie w tym roku. Klub Festiwalowy w Arsenale (ul. Cieszyńskiego 9) zaczyna działać w czwartek, 21 lipca, wraz z rozpoczęciem pokazów filmowych.
  Przez 11 nowohoryzontowych wieczorów na scenie T-Mobile Music zaprezentują się głównie muzycy z Norwegii. Gwiazdami koncertów w Arsenale będą bez wątpienia muzycy z Jaga Jazzist, którzy nagrywają dla prestiżowej wytwórni Ninja Tune, i doskonale znany fanom ambientu Biosphere. Nie zabraknie też francuskiej grupy Metamkine (zaprezentują połączenie dźwięku z obrazem) i Brytyjki Ebony Bones, która żadnego gatunku muzycznego się nie boi, swobodnie poruszając się zarówno w hip-hopie, jak i w rocku i brzmieniach klubowych.
  W Arsenale zagra też legenda niezależnego amerykańskiego hip-hopu Anti-Pop Consortium i reprezentanci polskiej sceny muzycznej - m.in. Paula i Karol oraz Baaba wspierany przez Natalię Przybysz i Małgorzatę Sarbak. Wisienką na torcie będzie największe przedsięwzięcie muzycznej odsłony festiwalu - koncert Nicka Cave'a i jego grupy Grinderman. Artyści zagrają 29 lipca na Wyspie Słodowej (bilety w cenie 120-210 zł można jeszcze kupić na www.ticketpro.pl).

  Koncerty w Arsenale rozpocznie w czwartek muzyczna reprezentacja Belgii. DJ-e z wytwórni Bug Klinik: Skip, Red Eyes i X & Trick zagrają dubstep, breakcore i progresywną elektronikę. Bilety normalne na ich występ kosztują 15 zł, natomiast posiadacze karnetów wejdą na teren Arsenału za darmo.

  Więcej informacji o biletach i programie muzycznym Nowych Horyzontów na stronie wroclaw.naszemiasto.pl  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama