Zamieszanie z biletami na Nowe Horyzonty

  Zamieszanie z biletami na Nowe Horyzonty

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Na kinomanów, którzy kupili pierwszego dnia sprzedaży bilety na MFF Nowe Horyzonty i chcieli za nie zapłacić w biurze festiwalowym, czekała niespodzianka.
  Z informacji, którą dostali mailem po zarezerwowaniu przez internet biletu na wybrany seans, wynika, że za wejściówkę trzeba zapłacić w ciagu 48 godzin, "jednak nie później niż do godziny 21 dnia poprzedzającego dane wydarzenie specjalne lub odbycie się danego koncertu, na które kupowane są
  bilety.W przypadku niedokonania płatności zamówienie zostanie anulowane. Jeśli z jakichś względów nie jesteś w stanie opłacić zamówienia z poziomu naszego serwisu internetowego, możesz to zrobić także w wybranych stanowiskach w Teatrze Lalek przy odbiorze biletów" -piszą organizatorzy.


  Nasz czytelnik Sławomir Laskowy był jednym z kilku osób, które próbowały odebrać zarezerowany bilet w biurze: - Pocałowałem klamkę. Zastałem tylko kartkę na drzwiach z informacją, że teatr jest nieczynny do końca miesiąca. Jak w takim razie mam zapłacić za bilet?

  Marcin Pieńkowski, rzecznik festiwalu:
  - W regulaminie, który każdy kinoman powinien przeczytać przed zakupem wejściówki, jest jasno napisane, że odbierać bilety mozna dopiero od 20 lipca w biurze festiwalowym. Rezerwacja internetowa nie straci ważności. Postaramy się jednak uprościć komunikat wysyłany do festiwalowiczów. Nie chcemy żadnych niedomówień.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama