Nie taki zwykły cyrk

  Nie taki zwykły cyrk

  Eliza Leśnikowska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zacznie się od wizyty w Szkocji i na brytyjskiej farmie. Później przeskok do amerykańskiego casina i wycieczka po szalonym Las Vegas. I znów zmiana klimatu: sawanna, a w drodze na nią wyprawa przez azjatyckie stepy.
  To wcale nie lekcja geografii - w nietypową podróż zabiorą nas artyści cyrku "Korona". Na dwie godziny arena zmieni się w pokład okrętu, podróżującego dookoła świata. Będą zebry, wielbłądy, konie arabskie, gęsi i byk "Fernando". Konfrontacja z piratami z Karaibów zamieni się w popisy żonglerów, a występ wesołych majtków z pokładu w ewolucje na trapezie. A na zakończenie nowość - występ dwóch uroczych słonic afrykańskich Tundry i Szejl.


  W przerwie występu będzie można odwiedzić cyrkowe zoo i przejechać się na kucyku i wielbłądzie oraz zrobić zdjęcia ze słoniem.

  Artyści wystąpią w sobotę i niedzielę o g. 14 i 17.
  Bilety: 10 zł - dzieci do lat 10, 20 zł - młodzież do lat 17, 50 zł - studenci, 70 zł - dorośli, 60 zł - emeryci i renciści. Dzieci do lat 3 mają wstęp bezpłatny.
  Można otrzymać zniżkę - kupony, które do niej uprawniają rozdawane są na terenie całego Wrocławia: w sklepach, szkołach, przedszkolach. Można je także pobrać na stronie www.koronagroup.com/bilety.html.

  Mamy też niespodziankę dla naszych czytelników: osoba, która w dniu występu pokaże piątkowe wydanie "Polski Gazety Wrocławskiej", otrzyma 50 proc. zniżki, a jej dziecko wejdzie za darmo.

  Cyrk "Korona", sobota, niedziela (6 i 7 września), Wzgórze Andersa, przy ulicach Ślężnej i Borowskiej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama