Nowy inspektor

  Magdalena Kozioł

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zbigniew Mudy został odwołany z funkcji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Jego miejsce zajmie Bogusław Stec.
  Wszystko dlatego, że przez 14 miesięcy nie wypełnił tzw. ankiety bezpieczeństwa osobowego. Jest ona niezbędna u pracowników, którzy mają dostęp do dokumentów tajnych lub poufnych. Informacje z ankiety sprawdza Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

  Mudy ma miesięczny okres wypowiedzenia. Potem jego miejsce zajmie Bogusław Stec, którego już powołał na to stanowisko wojewoda dolnośląski Rafał Jurkowlaniec.

  Stec do tej pory był zastępcą Mudego w inspekcji. Ma 55 lat, jest absolwentem ekonomiki organizacji i zarządzania przemysłu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Przez ponad trzydzieści lat pracował w przemyśle cukrowniczym. Jest wieloletnim działaczem NSZZ "Solidarność". Był też miejskim radnym i przez dwie kadencje ławnikiem sądowym we Wrocławiu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama