Kulinarnie, sportowo i koncertowo na Wyspie Słodowej. Dzieje...

  Kulinarnie, sportowo i koncertowo na Wyspie Słodowej. Dzieje się! (PROGRAM)

  EW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Warsztaty kulinarne dla najmłodszych, spotkanie z kulturą Japonii dla tych trochę starszych i kurs gorącej salsy. A do tego koncert muzyki klasycznej dla dzieci. Na Wyspie Słodowej będzie się dzisiaj działo.
  PROGRAM IMPREZ NA WYSPIE SŁODOWEJ

  godz. 13-19 - Wyspa gier, czyli wypożyczalnia znanych i lubianych planszówek. W zrozumieniu zasad będą tłumaczyli animatorzy.

  godz. 14-19 - Warsztaty kulinarne dla dzieci, które udowodnią, że gotowanie to świetna zabawa, a to, co zdrowe, może być także smaczne. Na najmłodszych będą czekały także dmuchańce.

  godz. 14-19 - Warsztaty japońskie, czyli szkolenia z aktorstwa głosowego prowadzone przez grupę dubbingową TeTsu oraz nauka japońskiej szermierki - kendo i japońskich szachów w wersji dorosłej i dla dzieci (shogi i dobutsu shogi). O godz. 15 na scenie będzie można zobaczyć przedstawienie "Ai" na motywach hymnu o miłości.

  godz. 17.30 - Klasyka na Wyspie, czyli koncert muzyki klasycznej dla dzieci , połączonej z lekcją na temat instrumentów. A wszystko to przedstawione w formie bajki

  godz. 18.30 - Warsztaty gorącej salsy, czyli dwie 30-minutowe lekcje najpopularniejszego kubańskiego tańca.

  A NA WYSPIE PIASKOWEJ:
  godz. 12-19 - Sportowa Wyspa, czyli wielkie przygotowania do igrzysk The World Games 2017. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w dyscyplinach nieolimpijskich takich jak: korfball, lacrosse, football amerykański, karate, przeciąganie liny czy frisbee.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama