Sport

    Żużel: Kary dla Betardu Sparty w zawieszeniu

    Żużel: Kary dla Betardu Sparty w zawieszeniu

    Wojciech Koerber

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Speedway Ekstraliga podsumowała Betard Spartę za okoliczności spotkania z Falubazem. Za nieregulaminowy stan toru WTS otrzymało karę 10 tys. zł w zawieszeniu na rok, a za błąd w sztuce przygotowania nawierzchni - 15 tys. zł w zawieszeniu na rok.
    W niedzielę ekipa Piotra Barona osiągnie półmetek rundy zasadniczej. Czy przy okazji zdobędzie Jasną Górę?

    Ekstraliga - 7. kolejka
    Niedziela: Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta (godz. 17, TVP Sport)
    Włókniarz: 9. Grigorij Łaguta, 10. Artiom Łaguta, 11. Rafał Szombierski, 12. Peter Karlsson, 13. Daniel Nermark, 14. Artur Czaja.
    Sparta: 1. Kenneth Bjerre, 2. Adam Shields, 3. Tomasz Jędrzejak, 4. Dennis Andersson, 5. Piotr Świderski, 6. Maciej Janowski.
    Inne mecze: Caelum Stal - Unibax (godz. 19.30, TVP Sport), Leszno - Tarnów (godz. 19), Rzeszów - Falubaz (godz. 17).

    1. Falubaz Zielona Góra 7 13 +71
    2. Unibax Toruń 6 10 +33
    3. Caelum Stal Gorzów 6 8 +44
    4. Unia Leszno 6 6 -13
    5. Marma Rzeszów 6 5 -10
    6. Betard Sparta Wrocław 6 5 -11
    7. Włókniarz Częstochowa 7 4 -38
    8. Tauron Azoty Tarnów 5 0 -64
    W następnej kolejce (5.06, niedziela): Betard Sparta - Włókniarz (godz. 17, TVP Sport), Toruń - Gorzów (godz. 19.30, TVP Sport), Tarnów - Leszno (godz. 17), Falubaz - Rzeszów (godz. 19.30).

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać