Wrocław: Wielka majówka na pergoli pod Halą (ZDJĘCIA)

  Wrocław: Wielka majówka na pergoli pod Halą (ZDJĘCIA)

  Jerzy Wójcik

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Wielka majówka na pergoli pod Halą (ZDJĘCIA)
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Mikołaj Nowacki

  Jakie zwierzątko ma rogi? Jeleń - odpowiadała Karolina Senicka, 8-latka, która bawiła się w sobotę na majówce przy pergoli. W nagrodę zgarnęła kilka gadżetów ze stoiska przygotowanego przez wrocławskie zoo.
  Maluchy na pergoli rzucały kołem do celu, układały wieże z kartonów. Nie zabrakło także zabaw dla starszych dzieci, a nawet dla ich ojców. Mowa o wy-ścigach aut na pilota, które przyciągnęły jednych i drugich. Panie wolały stoiska z poradami zdrowotnymi czy w zakresie projektowania krajobrazu. Wszyscy mogli też skorzystać z porad prawnych, badań słuchu czy rad fachowców od rowerów. Między stanowiskami ustawionymi wokół fontanny multimedialnej momentami ciężko było przejść, bo darmowy festyn przyciągnął tysiące wrocławian.

  Majówkę zorganizowało partnerstwo 8 Scen. To grupa powołana przez mieszkańców 8 osiedli (Biskupin, Sępolno, Dąbie, Bartoszowice, Zacisze, Zalesie, Szczytniki i Plac Grunwaldzki), by zaspokajać potrzeby ich mieszkańców w obrębie: kultury, miejsca spotkań, sportu, zieleni, parkingów, usług, ochrony i integracji.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   FAJNA IMPREZA

   kozak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 30

   Bardzo fajna impreza , która połączyłam za zwiedzaniem Japońskiego Ogrodu. Nie było dzikich tłumów , dzieci i dorośli mogli spokojnie skorzystać z oferowanych im rozrywek.Nawet pogoda dopisała.Mam...rozwiń całość

   Bardzo fajna impreza , która połączyłam za zwiedzaniem Japońskiego Ogrodu. Nie było dzikich tłumów , dzieci i dorośli mogli spokojnie skorzystać z oferowanych im rozrywek.Nawet pogoda dopisała.Mam nadzieję na kontynuację w przyszłym roku.pozdrawiamzwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama