Turnau przywiezie Fabrykę Klamek

  Turnau przywiezie Fabrykę Klamek

  Justyna Kościelna

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Grzegorz Turnau wystąpi we Wrocławiu 14 maja

  Grzegorz Turnau wystąpi we Wrocławiu 14 maja ©Michał Okła

  Mistrz nastroju Grzegorz Turnau znów odwiedzi Wrocław. Krakowski poeta, muzyk i kompozytor przywiezie materiał ze swojej ostatniej płyty - wydanej w listopadzie 2010 roku "Fabryki klamek", która ma szansę niebawem pokryć się platyną. "Gazeta Wrocławska" objęła patronat nad tym koncertem.
  Grzegorz Turnau wystąpi we Wrocławiu 14 maja

  Grzegorz Turnau wystąpi we Wrocławiu 14 maja ©Michał Okła

  "Fabryka klamek" to dwunasty krążek w dorobku artysty. Wszystkie utwory, poza "Na plażach Zanzibaru" autorstwa Jana Kantego Pawluśkiewicza, skomponował Turnau, który także, m.in. z Michałem Zabłockim, napisał teksty piosenek.

  Krakowskiemu poecie na scenie będą towarzyszyć Dorota Miśkiewicz i Barbara Gąsienica- -Giewont (obie śpiewają na płycie) oraz sześcioosobowy zespół. Koncert - 14 maja o godz. 19. w CS Impart przy ul. Mazowieckiej 17. Bilety kosztują 90 i 110 zł. Można je kupić za pośrednictwem strony internetowej www.eventim.pl, w kasie Impartu, empikach i we wrocławskim OKiS-ie (Rynek-Ratusz 24) lub... wygrać w naszym konkursie "Więcej kultury na wiosnę". Szczegóły dziś o g. 12 na gazeta-wroclawska.pl/kultura.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama