Longin Rosiak obraża wałbrzyskich radnych?

  Longin Rosiak obraża wałbrzyskich radnych?

  Paweł Gołębiowski

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Longin Rosiak obraża wałbrzyskich radnych?

  ©Dariusz Gdesz

  Wałbrzyska prokuratura nie może narzekać na brak pracy, a ostatnio, w dużej mierze, dzięki wałbrzyskim radnym. Jerzy Krzyżowski, reprezentujący lewicę, złożył w piątek doniesienie do prokuratury na Longina Rosiaka, radnego powiatowego z Wałbrzyskiej Wspólnoty Samorządowej. Towarzyszył mu radny miejski z Platformy Obywatelskiej, Artur Torbus. Krzyżowski twierdzi, że Rosiak go obraża i mu grozi.
  Longin Rosiak obraża wałbrzyskich radnych?

  ©Dariusz Gdesz

  - Poszedłem z panem Jerzym, bo wybryki Longina Rosiaka są skandaliczne. To przecież były wiceprezydent, starosta i wicestarosta, a zachowuje się tak, że szkoda słów! - mówi Artur Torbus. - Po sesji, przed ratuszem ubliżał mi, groził, że coś na mnie znajdzie i mnie załatwi. A później powiedział też: "To ci zaraz szpica sprzedam". Biegł do mnie, ale się zatrzymał i dodał, że tego nie zrobi, bo tam jest monitoring - dodaje Torbus.

  Na wyzwiska kierowane przez Longina Rosiaka pod jego adresem skarżył się także radny Krzyżowski.
  - Podszedłem do niego i chciałem się przywitać, ale mi ręki nie podał - mówi. - To już drugi raz zdarza się tak sytuacja. "Ty sprzedawczyku", powiedział, "żebyś przed świętami wielkanocnymi zdechł". Ubliżał mi - dodaje.

  Radny miejski Krzyżowski podejrzewa, że złość Longina Rosiaka wynika z tego, że lewica jest w koalicji z Platformą Obywatelską.

  A Longin Rosiak sprawę komentuje krótko. - To chyba jakiś żart. Nie wiem, o co chodzi radnemu Krzyżowskiemu, a już tym bardziej panu Torbusowi - przekonuje.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama