Dolny Śląsk: Wielkie kontrole busów na drogach

  Dolny Śląsk: Wielkie kontrole busów na drogach

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Od rana na całym Dolnym Śląsku trwają kontrole busów, dowożących ludzi do pracy. Prowadzi je Inspekcja Transportu Drogowego.
  - Zatrzymaliśmy już sześć busów, w których po przeróbkach konstrukcyjnych bezprawnie zwiększono liczbę miejsc pasażerskich - mówi Adrian Gierczak, wojewódzki inspektor transportu drogowego.

  - Jeden z takich pojazdów, transportujący 8 osób, był w tragicznym stanie technicznym pomimo, że wczoraj był na badaniach technicznych, w wyniku których został dopuszczony do ruchu - dziwi się Gierczak.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   c.d.n.?

   Witek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 15

   Tak się składa, że po tego typu informacjach wszyscy zapominamy o sprawie. A chyba by było dobrze do końca śledzić losy właściciela pojazdu i osoby która, dopuściła do ruchu ten felerny pojazd....rozwiń całość

   Tak się składa, że po tego typu informacjach wszyscy zapominamy o sprawie. A chyba by było dobrze do końca śledzić losy właściciela pojazdu i osoby która, dopuściła do ruchu ten felerny pojazd.
   Może komuś w Redakcji zechce się monitorować ten przypadek?
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Gierczak bezsilny?

   nicpodobnego (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 13

   Czy A.Gierczak nie powinien powiedzieć: "Złożyłem doniesienie do prokuratury na próbę oszustwa, bo pieczątka w dowodzie rejestracyjnym musiała być sfałszowana." Oczywiście, pieczątka nie jest...rozwiń całość

   Czy A.Gierczak nie powinien powiedzieć: "Złożyłem doniesienie do prokuratury na próbę oszustwa, bo pieczątka w dowodzie rejestracyjnym musiała być sfałszowana." Oczywiście, pieczątka nie jest sfałszowana, tylko właściciel pieczątki jest kryminalistą i używa jej niezgodnie z zasadami, a sam policjant godzi się na to, że jego koledzy będą mieli stres jak pojadą do kolejnego ciężkiego wypadku i będą musieli oglądać ciała wśród pogiętych blach. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Badania techniczne

   ZKW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 16

   Jak się pan Adam Gierczak dziwi, dlaczego tak jest to chyba pracuje na niewłaściwym stanowisku, bo nawet dziecko wie że wszystko jest kwestią odpowiednio grubej koperty.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama