Ruch JOW: Współpracujemy z Pawłem Kukizem, ale nie...

  Ruch JOW: Współpracujemy z Pawłem Kukizem, ale nie angażujemy się w tworzenie bloku politycznego

  MAL

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Na stronie Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych ukazało się dzisiaj oświadczenie. Uczestnicy ruchu przyznają, że współpracują z Pawłem Kukizem w celu wprowadzenia 460 JOW, nie są jednak zainteresowani tworzeniem bloku politycznego.
  - W związku z pojawiającymi się w mediach spekulacjami i licznymi pytaniami, wyjaśniamy, że Ruch Obywatelski na rzecz JOW nie jest związany z żadną partią polityczną i jako Ruch nie uczestniczy w wyborach parlamentarnych. Ruch JOW współpracuje z Pawłem Kukizem w zakresie wprowadzenia 460 JOW w wyborach do Sejmu i nie jest zaangażowany w tworzenie bloku politycznego z partiami i organizacjami o różnych celach politycznych, które współtworzą inicjatywę „RuchKukiza”. Teraz Ruch JOW prowadzi kampanię przed referendum 6 września br - czytamy na stronie ruchu

  Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych został zapoczątkowany w 1993 r. przez śp. profesora Jerzego Przystawę. Jednoczy osoby, które chcą zmienić ustrój państwa i wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama