Seria kolizji w mieście

  Seria kolizji w mieście

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Seria kolizji w mieście
  1/3
  przejdź do galerii
  Na miejskich drogach doszło do kilku groźnych kolizji z udziałem motorowerzystów.
  W ostatnich dniach na ulicach naszego miasta doszło do kilku groźnie wyglądających zdarzeń drogowych z udziałem motorowerzystów.
  W piątek, 3 lipca na skrzyżowaniu ulic Jedności Robotniczej z Sikorskiego motocyklista zderzył się z osobówką. 67 - letni kierowca Hyundaya podczas skrętu w ulicę Jedności Robotniczej nie udzielił pierwszeństwa motocykliście jadącemu na wprost. Do szpitala trafił 22-letni kierowca jednośladu. Pomoc y medycznej wymagała też kobieta, która zasłabła podczas przyglądania się zdarzeniu.
  W poniedziałek, 6 lipca na rondzie im. Popiełuszki, 19-letnia kobieta jadąca vw polo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu skuterowi i doprowadziła do zderzenia. Skuterem jechały dwie osoby. Pogotowie zabrało od szpitala 26-letniego potłuczonego mężczyznę, ale na szczęście nie doznał on większych obrażeń. Jadąca z nim młoda kobieta wyszła z kolizji z drobnymi potłuczeniami. Sprawczyni kolizji grozi mandat karny.
  Tego samego dnia inna 19-letnia kobieta spowodowała kolizję na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego z Kazimierza Sprawiedliwego. Młoda kobieta jadąca audi wymusiła pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu peugeotowi. Nikt nie ucierpiał i zdarzenie zakończył mandat w wysokości 250 zł.
  We wtorek, 7 lipca około południa doszło do kolejnego potrącenia motorowerzysty. Na skrzyżowaniu ulicy Kossaka z ulicą Budowlanych 78-letni kierowca volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał w motorowerzystę. Siła uderzenia wyrzuciła motorower w pobliskie krzaki, a samochód zatrzymał się dopiero na chodniku. Mężczyzna kierujący motorowerem został zabrany do szpitala. Na szczęście i w tym przypadku zakończyło się na ogólnym potłuczeniu ciała i siniakach, a sprawcę ukarano mandatem karnym.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama