Wrocław: W sobotę wrocławskie parki pełne atrakcji

  Wrocław: W sobotę wrocławskie parki pełne atrakcji

  LM

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Bezpłatne testy alergologiczne, pomiary ciśnienia oraz konsultacje dietetyka i alergologa - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają wrocławian dziś w Parku Staromiejskim i Południowym. Wszystko w ramach miejskiego programu "Miasto w Formie".
  Miejski program "Miasto w Formie" zaprasza na zdrowy spacer po wrocławskich parkach. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych badań oraz sprawdzić swoją kondycję fizyczną.

  Najpierw w Parku Staromiejskim (obok Wrocławskiego Teatru Lalek) o godz. 11.00 rusza "Dzień alergii" - organizowany przez Wrocławski Teatr Lalek, Fundację na Rzecz Walki z Alergią i Akademię Medyczną we Wrocławiu.


  - Przez cztery godziny w Sali Kolumnowej Wrocławskiego Teatru Lalek na chętnych czekać będą lekarze specjaliści, którzy za darmo wykonają dzieciom testy skórne - mówi dr Wojciech Homola ze Stowarzyszenia Forum Medicum, inicjatora i koordynatora programu "Miasto w Formie". - Natomiast rodzice, którzy przyjdą z wykonanymi wcześniej testami skórnymi, będą mogli liczyć na darmowe ich odczytanie i konsultacje z wybitnymi alergologami.

  To nie wszystkie zaplanowane na dziś atrakcje. O pozostałych przeczytasz TUTAJ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama