Mecz Radwańska - Keys 2:1 - ćwierćfinał Wimbledonu 2015 (O KTÓREJ, GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO

AS
Agnieszka Radwańska - Madison Keys - mecz ćwierćfinałowy Wimbledonu 2015 rozpocznie się już za chwilę, 7 lipca. O której godzinie gra Agnieszka Radwańska? Spotkanie Radwańska - Keys zacznie się o godzinie 18:00. Fani Agnieszki Radwańskiej będą mogli zobaczyć transmisję na żywo z meczu Radwańska - Keys w Polsat Sport od godz. 18:00. Jednak nie jest wykluczone, że z powodu przedłużających się wcześniejszych meczów, mecz Agnieszki Radwańskiej - ćwierćfinał Wimbledonu dziś - rozpocznie się z opóźnieniem. Fantastyczny początek Polski. Pierwszego seta meczu Radwańska - Keys nasza tenisistka wygrywa po tie-breaku 7-6! W drugim gładko ulega Amerykance 3:6. Trzeciego seta wygrywa już nasza zawodniczka 6:3. AGNIESZKA RADWAŃSKA W PÓŁFINALE WIMBLEDONU!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU AGNIESZKA RADWAŃSKA - MADISON KEYS

Wimbledon 2015 - Agnieszka Radwańska - Madison Keys - ćwierćfinał 7.07.2015 - o której godzinie mecz
Agnieszka Radwańska zagra z Madison Keys w ćwierćfinale Wimbledonu we wtorek. Mecz zaplanowany jest na godz. 18. Godzina rozpoczęcia może się jednak przesunąć, bo najpierw na korcie nr 1 muszą zakończyć się inne, zaplanowane na dziś spotkania.

RADWAŃSKA - KEYS 1:0 - WYNIK NA ŻYWO - 7:6 w pierwszym secie meczu RADWAŃSKA - KEYS

Walka na korcie nr 1, na którym grać będzie Radwańska, zacznie się o godz. 13. Najpierw pojawią się na nim Novak Djoković i Kevin Anderson, którzy muszą dokończyć wczorajszy mecz. Następnie odbędzie się inny ćwierćfinał singla kobiet - Garbine Muguruza - Times Bacsinszki. Na koniec na korcie zjawią się Radwańska i Keys.

AGNIESZKA RADWAŃSKA - MADISON KEYS - ĆWIERĆFINAŁ WIMBLEDONU 2015 - O KTÓREJ I GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO
Transmisja na żywo meczu Radwańska - Keys zacznie się o godz. 18:00 w Polsat Sport. Komentować będą Dawid Olejniczak i Marcin Muras.

Zdaniem byłej tenisistki i komentatorki, Katarzyny Strączy, Amerykanka Madison Keys - będzie wymagającą rywalką, grająca o wiele mocniej od Janković, którą Agnieszka pokonała w 1/8 finału.

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska - Madison Keys we wtorek w ćwierćfinale (TRANSMISJA NA ŻYWO)