Wrocław: Dwie awarie sygnalizacji na ul. Kościuszki. To...

  Wrocław: Dwie awarie sygnalizacji na ul. Kościuszki. To przez pogodę

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dwie awarie sygnalizacji na ul. Kościuszki: na wysokości ul. Stawowej i Kołłątaja. Około godz. 17:30 kierowcy napotkali tam na utrudnienia, gdyż światła w ogóle nie świeciły. Jak wyjaśnia Ewa Mazur ze ZDiUM, to z powodu upału, który nie służy sterownikom sygnalizacji. Jeśli za chwilę światła same nie wrócą do normalnej pracy, pogotowie sygnalizacji pojedzie tam interweniować.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ręce opadają

   Inżynier_automatyk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Sygnalizacja nie działa bo jest zbyt gorąco. Jakbym tak się wytłumaczył swojemu szefowi w zakładzie gdzie temperatura często jest wyższa niż dziś we Wrocławiu to pewnie jeszcze tego samego dnia...rozwiń całość

   Sygnalizacja nie działa bo jest zbyt gorąco. Jakbym tak się wytłumaczył swojemu szefowi w zakładzie gdzie temperatura często jest wyższa niż dziś we Wrocławiu to pewnie jeszcze tego samego dnia dostałbym wypowiedzenie.
   Sygnalizacja nie działa bo albo zakupiono tani badziew, albo nie zapewniono wymaganej przy takich temperaturach wentylacji/klimatyzacji szaf sterowniczych albo instalacja wentylacji/klimatyzacji była niesprawna lub wyłączona.
   Są w Europie i na świecie kraje o wyższych temperaturach i tam jakoś i sygnalizacja działa i pociągi się nie spóźniają.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama