Wimbledon 2015: Radwańska - Janković 2:0 (7:5, 6:4)...

Wimbledon 2015: Radwańska - Janković 2:0 (7:5, 6:4) (TRANSMISJA, WYNIK NA ŻYWO, ONLINE, LIVE)

RED, Foto Olimpik/x-news

1/8 FINAŁU WIMBLEDON 2015: RADWAŃSKA - JANKOVIĆ TRANSMISJA, NA ŻYWO, ONLINE

W meczu 1/8 finału Wimbledonu Agnieszka Radwańska zmierzy się z Jeleną Janković, która wyeliminowała obrończynię tytułu Petrę Kvitovą. Wojciech Fibak uważa, że polska tenisistka  czuje się na kortach trawiastych lepiej od Serbki, co stawia ją w roli faworytki. - Sam ten fakt jeszcze nic nie znaczy. Trzeba się maksymalnie skoncentrować - stwierdził w rozmowie z x-news Fibak.

Foto Olimpik/x-news

W III rundzie Wimbledonu Agnieszka Radwańska pokonała Australijkę Casey DellAcqua. Polka nie dała szans rywalce i wygrała 2:0 (6:1, 6:4). W pierwszym secie Radwańska szybko uporała się z przeciwniczką i wydawało się, że jej zwycięstwo w drugim secie to tylko formalność. Było jednak inaczej. Polka przegrywała już 0:4, na szczęście kolejnych sześć gemów padło łupem Radwańskiej.

Transmisja meczu Radwańska - Janković w Polsat Sport. Rozpoczęcie transmisji o godz. 14. Wynik na żywo pojedynku Radwańska - Janković na stronie gazetawroclawska.pl
    RADWAŃSKA - JANKOVIĆ, TRANSMISJA, RADWAŃSKA - JANKOVIĆ NA ŻYWO, RADWAŃSKA - JANKOVIĆ ONLINE