Oferta pracy w Amazon

km

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik Magazynowy w Amazon

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:

· kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów wyszukiwanie produktów za pomocą skanera,
· pakowanie i wysyłanie zamówień
· sortowanie towarów oraz wykładanie na półki

Wymagania:

· zdolność do częstego przenoszenia i pchania ciężarów do 15 kilogramów,
· zdolność do pracy na zabezpieczonych konstrukcjach wielopoziomowych,
· gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
· umiejętność podstawowej obsługi komputera oraz skrzynki mailowej,
· komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność.

Oferujemy:

· pracę dla dużej, międzynarodowej firmy, będącej pionierem w branży sprzedaży elektronicznej,
· umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę stałą
· stawka godzinowa 12,5 zł brutto + premia do 15 % uzależniona od wyników i obecności w pracy
· niezbędne szkolenia i narzędzia pracy
· obiady pracownicze za 1zł
· bezpłatny dojazd : z Wrocławia, Wałbrzycha, Brzegu, Oławy, Świdnicy, Oleśnicy, Bielawy, Ziębic, Ząbkowic Śląskich, Środy Śląskiej, Dzierżoniowa.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą, zgłoś się koniecznie do nas! Uzupełnij aplikacje na http://www.adecco.pl/dlakandydatow/pracatymczasowa/pracawamazon.aspx, W razie pytań zadzwoń: 723 190 018.

Mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!