Sport

    Wimbledon 2015: Jerzy Janowicz gra dziś 29.06.2015 WYNIK NA...

    Wimbledon 2015: Jerzy Janowicz gra dziś 29.06.2015 WYNIK NA ŻYWO, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    JANOWICZ - ILHAN, WIMBLEDON 2015, 29.06.2015, GDZIE W TV, TRANSMISJA NA ŻYWO, RELACJA LIVE ONLINE

    Janowicz na korty trawiaste w Londynie pojechał po starcie w Halle, gdzie odpadł w ćwierćfinale (pojedynek z Kei Nishikori trwał trzy sety i zakończył się zwycięstwem Japończyka). Na otwarcie zmagań w Wimbledonie Janowicz zagra z Marselem Ilhanem. Polak w rankingu ATP zajmuje 47. miejsce. Ilhan jest 80.

    Jose Mourinho i Tim Henman czekają na start Wimbledonu: "Tu historię czuje się w powietrzu"


    Janowicz - Ilhan - WIMBLEDON - gdzie w TV [TRANSMISJA W TV, WYNIK]
    Mecz Janowicz - Ilhan Wimbledon 2015 rozpocznie się około godz. 16:30 (mecze na korcie 15 zaczynają się o godz. 12:30, Janowicz i Ilhan wychodzą na kort jako trzeci). Czy będzie można obejrzeć spotkanie na żywo? Prawa do transmisji Wimbledonu ma telewizja Polsat. Transmisje w Polsat Sport i Polsat Sport Extra zaczynają się o godz. 14.

    Janowicz - Ilhan na żywo online
    Transmisję na żywo online z Wimbledonu będzie można śledzić od godz. 14 (wtedy rozpocznie się studio na żywo) na IPLA.TV. Legalny stream na IPLA.TV jest płatny - koszt w pakiecie na 24 h - 4,90 zł (abonenci Cyfrowego Polsatu 4 zł, klienci Plusa 10 zł). Relacja live online i wynik na żywo również na gazetawroclawska.pl.

    WIMBLEDON 2015
    Plan gier 1. dnia wielkoszlemowego Wimbledonu 2015:

    Kort centralny:
    od godz. 14:00 czasu polskiego
    Novak Djoković (Serbia, 1) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy)
    Maria Szarapowa (Rosja, 4) - Johanna Konta (Wielka Brytania, WC)
    Stan Wawrinka (Szwajcaria, 4) - João Sousa (Portugalia, 4)

    Kort 1:
    od godz. 14:00 czasu polskiego
    Serena Williams (USA, 1) - Margairita Gasparian (Rosja, Q)
    Simone Bolelli (Włochy) - Kei Nishikori (Japonia, 5)
    Grigor Dimitrow (Bułgaria, 11) - Federico Delbonis (Argentyna)

    Kort 2:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Nick Kyrgios (Australia, 26) - Diego Schwartzman (Argentyna)
    Jarkko Nieminen (Finlandia) - Lleyton Hewitt (Australia, WC)
    Alison Riske (USA) - Lucie Šafářová (Czechy, 6)
    Heather Watson (Wielka Brytania) - Caroline Garcia (Francja, 32)

    Kort 3:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Marin Čilić (Chorwacja, 9) - Hiroki Moriya (Japonia, Q)
    Yi-Fan Xu (Chiny, Q) - Ana Ivanović (Serbia, 7)
    Daniel Gimeno (Hiszpania) - Milos Raonić (Kanada, 7)
    Madison Brengle (USA) - Venus Williams (USA, 16)

    Kort 5:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Timea Babos (Węgry) - Petra Cetkovská (Czechy, Q)
    Alexandra Dulgheru (Rumunia) - Kristina Mladenović (Francja)
    Juan Mónaco (Argentyna) - Florian Mayer (Niemcy)
    Su-Wei Hsieh (Tajwan, Q) - Kaia Kanepi (Estonia)

    Kort 6:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Andreas Haider-Maurer (Austria) - Ričardas Berankis (Litwa)
    Witalia Diaczenko (Rosja) - Anna-Lena Friedsam (Niemcy)
    Victor Estrella (Dominikana) - Benjamin Becker (Niemcy)
    Daria Gawriłowa (Australia) - Irina-Camelia Begu (Rumunia, 29)

    Kort 7:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Janko Tipsarević (Serbia) - Marcel Granollers (Hiszpania)
    Daroja Jurak (Chorwacja) / Ana Konjuh (Chorwacja) - Jelena Janković (Serbia) / Mirjana Lučić-Baroni (Chorwacja)
    Edina Gallovits-Hall (USA) - Urszula Radwańska (Polska)
    Pablo Cuevas (Urugwaj, 28) - Denis Kudla (USA, WC)

    Kort 8:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Dudi Sela (Izrael) - Dominic Thiem (Austria, 32)
    Carla Suarez (Hiszpania, 8) - Jelena Ostapienko (Litwa, WC)
    Dušan Lajović (Serbia) - Tommy Haas (Niemcy, PR)

    Kort 9:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Horacio Zeballos (Argentyna, Q) - David Goffin (Belgia, 16)
    Alison van Uytvanck (Belgia) - Bethanie Mattek-Sands (USA, Q)
    Kenny de Schepper (Francja, Q) - John-Patrick Smith (Australia, Q)
    Nicole Gibbs (USA) - Łesia Curenko (Ukraina)

    Kort 10:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Flavia Pennetta (Włochy, 24) - Zarina Dijas (Kazachstan)
    Albert Ramos (Hiszpania) / Andreas Seppi (Włochy) - Jonathan Erlich (Izrael) / Philipp Petzschner (Niemcy)
    Pierre-Hugues Herbert (Francja, Q) - Hyeon Chung (Korea Południowa)

    Kort 11:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Kirsten Flipkens (Belgia) - Annika Beck (Niemcy)
    Casey Dellacqua (Australia, 9) / Jarosława Szwiedowa (Kazachstan, 9) - Gabriela Dabrowski (Kanada) / Alicja Rosolska (Polska)
    Matthew Ebden (Australia, WC) - Blaž Rola (Słowenia)
    Tommy Robredo (Hiszpania, 19) - John Millman (Australia, Q)

    Kort 12:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Anett Kontaveit (Estonia, WC) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 23)
    Gō Soeda (Japonia) - John Isner (USA, 17)
    Danka Kovinić (Czarnogóra) - Samantha Stosur (Australia, 22)
    Lucas Pouille (Francja) - Kevin Anderson (RPA, 14)

    Kort 14:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Martin Kližan (Słowacja) - Fernando Verdasco (Hiszpania)
    Aleksandra Krunić (Serbia) - Roberta Vinci (Włochy)
    Polona Hercog (Słowenia) - Lauren Davis (USA)
    Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) - Alexander Zverev (Niemcy)

    Kort 15:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Coco Vandeweghe (USA) - Anna Karolína Schmiedlová (Słowacja)
    Lin Zhu (Chiny) - Aliaksandra Sasnowicz (Białoruś, Q)
    Lukáš Lacko (Słowacja) - Steve Johnson (USA)
    Marsel Ilhan (Turcja) - Jerzy Janowicz (Polska)

    Kort 16:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Leonardo Mayer (Argentyna, 24) - Thanasi Kokkinakis (Australia)
    Jan-Lennard Struff (Niemcy) - Bernard Tomic (Australia, 27)
    Daniela Hantuchová (Słowacja) - Dominika Cibulková (Słowacja)

    Kort 17:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Karolína Plíšková (Czechy, 11) - Irina Falconi (USA)
    Sara Errani (Włochy, 19) - Francesca Schiavone (Włochy)
    João Souza (Brazylia) - Santiago Giraldo (Kolumbia)
    Donald Young (USA) - Marcos Baghdatis (Cypr)

    Kort 18:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Liam Broady (Wielka Brytania, WC) - Marinko Matošević (Australia)
    Belinda Bencić (Szwajcaria, 30) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria)
    Luke Saville (Australia, Q) - Richard Gasquet (Francja, 21)
    Shelby Rogers (USA) - Andrea Petković (Niemcy, 14)

    Kort 19:
    od godz. 12:30 czasu polskiego
    Sam Groth (Australia) / Serhij Stachowski (Ukraina) - Vasek Pospisil (Kanada, 3) / Jack Sock (USA, 3)
    Rohan Bopanna (Indie, 9) / Florin Mergea (Rumunia, 9) - Tim Smyczek (USA) / Jiří Veselý (Czechy)
    Richel Hogenkamp (Holandia, Q) - Qiang Wang (Chiny)
    Marina Eraković (Nowa Zelandia) - Julia Putincewa (Kazachstan)

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Mecze

      itv24.org (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      MMecze dostępne na itv24.org polecam

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać