Dobry Wieczór We Wrocławiu - po raz 3.

  Dobry Wieczór We Wrocławiu - po raz 3.

  Małgorzata Matuszewska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  13 dzień miesiąca nie musi być pechowy, zwłaszcza, jeśli wieczorem wybierzecie się na "Dobry Wieczór we Wrocławiu". Na antykabaretowe spotkanie zaprasza Marek Kocot, aktor i jego przyjaciele.
  W środę 13 kwietnia, w Ristorante Convivio przy ul. Purkyniego w czasie antykabaretowego wieczoru wystąpią: Emose Katarzyna Uhunmwango z Teatru Muzycznego Capitol, Kabaret Wrocławski Kanarki - pierwszy we Wrocławiu kabaret radnych osiedlowych, Konrad Imiela - dyrektor Teatru Muzycznego Capitol - tym razem w nowej roli: wykładowcy historii sztuki opowiadającego o decentryźmie , Stanisława Górka - pieśniarka z Wiszni Małej, Henryk Klin, który w marcu napisał piękny tekst dla Justyny Szafran.


  Tomasz Leszczyński z Capitolu zaśpiewa piosenkę Seweryna Krajewskiego, a drugą piosenkę - niespodziankę - zaśpiewa w hołdzie dla niedawno zmarłej wybitnej aktorki Ireny Kwiatkowskiej. Tańczyć będzie czteroosobowa grupa taneczna, a wielbicie telewizyjnego "X Factor" ucieszą się z obecności Adrianny Styrcz, studentki dziennikarstwa obdarzonej "czarnym" głosem, która bardzo spodobała się jurorom programu.

  Jak zwykle nie zabraknie zabawnych nawiązań do ostatnich wydarzeń. - Kilka dni temu firma remontująca drogi w porze największego korka zajęła Karkonoską, myląc ją z ulicą Kłokoczycką. Skomentujemy to wydarzenie w "Błyskawicznym Biuletynie Miejskim" - zapowiada Marek Kocot.

  “Dobry Wieczór We Wrocławiu" zacznie się 13 kwietnia o godz. 19.30 w Ristorante Convivio, ul. Purkyniego 1. Bilety kosztują 40 zł, można je kupić i zarezerwować pod numerem tel. 071 /344- 17- 09 w godz. 12-22 (Ristorante Convivio) i pod numerem tel. 71/ 342- 22- 91 w godz. 10-18 (Ośrodek Kultury i Sztuki, Rynek-Ratusz 24). MIS

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama